Star Trek: Final War 2 ke stažení
30.9.2004 23:11
Pokud vás zlákala naše nedávná recenze nejnovější freeware hry Star Trek: Final War 2 od Racoon Software, nemusíte již déle čekat. Právě včera byla totiž uvolněna ke stažení ostrá verze této vesmírné taktické střílečky. Stahujte a bavte se.

Recenze a download Star Trek: The Neutral Zone
29.9.2004 18:15
V noci jsem dostal geniální a převratný nápad. Udělám startrekovou vesmírnou střílečku! Odpoledne však do redakce přišel Jirka a předal mi recenzi akční vesmírné střílečky Star Trek: The Neutral Zone. Asi už to napadlo i někoho jiného. Nu což, podívejme se, co umí chorvatští fanoušci.

Pro změnu česká vesmírná střílečka Star Trek: Space War má své vlastní diskuzní fórum. Překotné zakládání diskuzí, které zejí prázdnotou, nemáme právě v lásce, ale proti gustu žádný dišputát.

Co vás čeká na Battlefestu?
27.9.2004 18:07
Pokud stále váháte, zda se máte zúčastnit víkendového Battlefestu F.04, máme pro vás lahůdku, která by vás mohla přesvědčit. Jestliže jste zvědaví, přijďte si vyzkoušet poslední oficiální startrekovou hru, vesmírnou střílečku Star Trek: Shattered Universe pro konzole PlayStation 2. Kromě ní na vás čekají souboje na rozdělené obrazovce v 3D akční střílečce Star Trek: Voyager Elite Force pro stejnou konzoli a pro připomenutí (pro některé možná i poprvé) jsme nezapomněli ani na další vesmírnou střílečku Star Trek: Invasion vydanou pro konzoli PSX.

Na domovské stránce Teserakt Teamu se můžete dočíst zajímavou novinku. Teserakt se spojil s LB Teamem, což je skupina nadšenců, kteří vytváří nové mise a kampaně do oblíbené české válečné hry Operace Flashpoint. Od spojení si obě skupiny slibují samá pozitiva a nám nezbývá než čekat a těšit se. Práce na prvním projektu s pracovním názvem Star Trek: Shooter podle všech příznaků postupují vpřed, takže si na domovské stránce můžete přečíst krátkou povídku, která uvozuje události odehrávající se v této vesmírné střílečce.

Pokud se těšíte na blížící se betu vesmírné střílečky Star Trek: Space War Davida Rumla, zajděte si přečíst nejnovější záznamy ve vývojářském deníku.

Rozhovor s Joem Keenem o Star Trek Online
24.9.2004 18:05
Dnes si můžete přečíst několik dní starý rozhovor s Joem Keenem, spoluzakladatelem Perpetual Entertainment, společnosti, která pro nás připravuje MMORPG Star Trek Online.

Na příští středu (tj. 29. září) se chystá třetí díl online soupeření v 3D akční hře Star Trek: Elite Force 2. Od 23:30 do 1:30 si v případě zájmu budete moci opět zabojovat v módu Capture the Flag. Bližší informace najdete na této stránce. A ty z vás, kteří by si chtěli kromě jiného zahrát Elite Force 2 během prvního říjnového víkendu, odkáži pro změnu na stránku našeho Battlefestu F.04.

Téma dne: Star Flek
23.9.2004 18:20
Před týdnem jsme se zblízka podívali na zoubek české textovce BlekTrek: The Last Generation, dnes si zase povíme něco bližšího o další české textovce s názvem Star Flek. Jako vždy na vás nejdříve čeká recenze. Pokud si usmyslíte, že je Star Flek pro vás to jediné a pravé, můžete si ho stáhnout přímo od nás. A kdybyste náhodou při hraní narazili na potíže, stačí nahlédnout do vskutku vyčerpávajícího návodu.

Star Trek: Neutral Zone - Promo video a nové screenshoty
21.9.2004 18:23
Nyní si i lokálně od nás můžete stáhnout propagační video k nové české on-line hře Star Trek: Neutral Zone, které vás vybízí, abyste začali leštit lodě, protože je budete potřebovat... Kromě toho jsme do galerie screenshotů přidali šest nových kousků, které rovněž můžete najít na domovské stránce projektu.

Recenze Star Trek: Final War 2
20.9.2004 22:06
Jako první vám dnes přinášíme recenzi nové české startrekové freeware hry - taktické vesmírné střílečky Star Trek: Final War 2. V tomto článku jsme dopodrobna rozebrali vše, co hra nabízí, takže si rozhodně nenechte ujít popis toho, co vás čeká a nemine, protože Final War 2 v ostré verzi vyjde co nevidět.

Star Trek Online - čerstvá idea nebo oprášený návrh?
20.9.2004 22:05
Už skoro dva týdny se mluví o prvním startrekovém MMORPG. Jedná se ale opravdu o nový nápad, nebo se Paramount vrátil k neuskutečněnému konceptu? Jak to tak vypadá, pravdou je to druhé. Krátkou informaci, která začátkem roku 2000 proběhla médii bez většího zájmu, vám přinášíme alespoň teď.

Star Trek: Borg Assimilator - nový screenshot a Concept Arts
17.9.2004 18:40
Jirkovi se opět podařilo vyhrabat na Internetu nový screenshot ze zrušené budovatelské strategie Star Trek: Borg Assimilator a navíc i trojici nových konceptů.

Preview Star Trek: Neutral Zone
16.9.2004 23:34
O tom, že se v československých luzích a hájích vyskytuje či chystá překvapivé množství startrekových online her, jistě víte. Někdo si možná myslí, že jich je až příliš, ne však autoři dosud v tajnosti připravované hry Star Trek: Neutral Zone. Ti oslovili Jirku Bigase a ten pro vás tak mohl sepsat první souhrnné preview, které je vystuženo několika screenshoty. A pokud se vám začnou sbíhat sliny, můžete si prozatím vyzdobit svoji pracovní plochu jedním ze tří roztomilých wallpaperů.

Téma dne - BlekTrek: The Last Generation
15.9.2004 23:49
Před několika dny jsme na serveru Plné hry.cz narazili na trošku starší českou textovku BlekTrek: The Last Generation. Dnes si ji vezmeme pořádně do parády a začneme výmluvnou recenzí. Pokud se vám hra zalíbí, můžete si ji stáhnout přímo od nás a kdyby vám náhodou dělala některá zapeklitá situace potíže, stačí nahlédnout do kompletního návodu.

Podrobnější informace o Star Trek Games.CZ Battlefest F.04
15.9.2004 07:22
Pro všechny, kteří projevili prvotní zájem o chystané pokračování herního Battlefestu, i pro ty, kteří svoji účast zvažují, jsme sepsali podrobnější informace, které vás jistě přesvědčí, že takovouto akci si nemůžete nechát utéct.

Informační souhrn
12.9.2004 21:24
Racoon Software zahájil otevřený betatest chystané taktické vesmírné střílečky Star Trek: Final War 2. Pokud byste měli o pozici betatestera zájem, zajděte na domovskou stránku, kde najdete bližší informace.

David Ruml opět spustil domovskou stránku připravované akční hry Star Trek: Space War. Kromě již dříve přidaných informací se můžete nejnovější střípky z vývoje dočíst v sekci obsahující vývojářský deník.

Martin Miřejovský rozšířil galerii screenshotů z připravovaného rozšíření pro 3D akční hru Star Trek: Voyager Elite Force o nový obrázek.

V Download sekci najdete první neoficiální fan wallpaper z nedávno oznámené MMORPG hry Star Trek Online, který je k dispozici v mnoha rozlišeních, takže si vybere opravdu každý.

Recenze CZ Trek-Test
10.9.2004 22:59
Po delší době vám přinášíme recenzi přísně vzato neherního produktu. Jedná se o původem český program, který vás vyzkouší ze znalostí televizních sérií Nová Generace, Hluboký vesmír 9 a Voyager. Můžete sami sobě dokázat, že bez mrknutí oka zodpovíte několik desítek připravených otázek, nebo se vám konečně podaří proniknout do hloubky vašeho oblíbeného seriálu.

Star Trek Games.CZ Battlefest F.04
9.9.2004 23:11
Rádi bychom informovali všechny fanoušky startrekových her, že jsme zahájili přípravy na podzimní díl herní akce Star Trek Games.CZ Battlefest F.04. Opět máte možnost sejít se s ostatními hráči a zkusit svoje dovednosti tváří v tvář lidem, kteří mají v oblibě stejné hry jako vy. Další informace nejen o připravované podzimní akci, ale i o vydařeném zimním klání najdete na této speciální stránce.

Oznámení Star Trek Online!
8.9.2004 08:25
Je tomu už opravdu velmi dlouho, kdy byla ohlášena poslední oficiální startreková hra. Ta sice vyšla začátkem léta loňského roku, pak se ovšem nad touto částí herního průmyslu stáhly mraky a nastalo hluboké ticho. Včera se však objevila oficiální zpráva oznamující přípravu zbrusu nové online startrekové hry. Tato informace záhy zaplavila celý internet a tak i my přicházíme se svojí troškou do mlýna formou Jirkova komplexního a vyčerpávajícího článku.

Recenze Star Trek: Armada
5.9.2004 14:53
Dnes si můžete přečíst recenzi prvního dílu realtime strategické série Star Trek: Armada. Autorem tohoto článku je Václav Kubálek a původně pochází z herního magazínu Level.