Navštivte fórum Star Trek Games.CZ!
28.12.2000 21:25
Dnes jsem otevřel fórum Star Trek Games.CZ. Na fóru se můžete bavit o všem, co se týká her z vesmíru Star Treku - ptát se na věci, které vás zajímají, řešit problémy, na které jste narazili při hraní Star Trek her a podobně.

Téma dne: WinBorgWar!
27.12.2000 21:53
Posledních pár dní jsem se věnoval drobné hře WinBorgWar. Kromě recenze si můžete tuto hru také stáhnout z Download sekce. Největší bombou ovšem je EXKLUZIVNÍ INTERVIEW s autorem této hry - americkým programátorem Tomem Luthmanem!

Výzva Generations
27.12.2000 21:40
Před nějakou dobou se mě jeden fanda hry Star Trek: Generations ptal na problémy s kurzorem myši. Bohužel mu ale nemohu odpovědět, protože jsem ztratil jeho e-mail. Pokud tedy čteš tyto řádky, ozvi se, ať ti mohu odpovědět, protože řešení tvého problému znám!

Štědrovečerní update!
24.12.2000 23:59
Doufám, že jste pod stromečkem našli spoustu dárků, které vás potěšili. Abychom nestáli stranou, připravil pro vás Marek štědrovečerní recenzi hry Star Trek: Starfleet Academy a já jsem konečně dodělal svoji vlastní recenzi Star Trek: Voyager Elite Force. Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do třetího tisíciletí vám všem přeje redakce Star Trek Games.CZ!

Preview a Screenshoty ke hře Star Trek: The Next Generation Birth of the Federation
08.12.2000 00:10
Dalšími kousky do kapitoly s názvem Birth of the Federation jsou screenshoty, které jsem nepoužil v recenzi a obsáhlé preview. Vlastně, ono to tak úplně preview není, ale protože mě nenapadlo lepší umístění, dal jsem ho sem. Konečně posuďte sami.

Recenze i návod Star Trek: Borg od Marka Růžičky
06.12.2000 13:50
Dalším příspěvkem od Excaliburu je recenze a návod na hru Star Trek: Borg. Oba články má na svědomí Marek Růžička.

Další recenze Star Trek: Voyager Elite Force od Marka Danka!
06.12.2000 00:51
Marek Danko dodal druhou recenzi akční pecky Star Trek: Voyager Elite Force. Co k tomu dodat? Snad jen - díky!

Konečně download!
05.12.2000 06:55
Konečně jsem zprovoznil i sekci Downloady. Na úvod tu najdete ke stažení plnou verzi dnes recenzované hry BorgWar. Co se týče blízké budoucnosti Downloadů, tak se můžete těšit na spoustu souborů, které se točí kolem Voyager Elite Force. Tak vydržte!

Recenze BorgWar
05.12.2000 06:28
Překvapuje mě, jak snad všechny stránky, které se ať už zcela nebo pouze zčásti věnují hrám ze světa Star Treku, ignorují hry staršího data výroby. Připadá mi, jako by první hrou tohoto tématu byla 25th Anniversary od Interplay. Naštěstí tomu tak ale není a hry s tématikou Star Treku se tu objevili už dávno předtím. ..více..

Recenze Star Trek: The Next Generation Birth of the Federation od Pavla Žďárka
04.12.2000 00:07
Jak už jsem napsal v článku Credits, podařilo se mi přesvědčit současného šéfredaktora Excaliburu - Tomáše Staňka, aby podpořil Star Trek Games.CZ. Teď máte možnost vidět první vlaštovku této spolupráce. Recenzi Star Trek: The Next Generation Birth of the Federation napsal bývalý šéfredaktor Excaliburu - Pavel Žďárek. Takže Pavle, díky za Excalibur a díky za recenzi!

Recenze Star Trek: Voyager Elite Force od Marka Danka
03.12.2000 22:51
Vím, že jsem na chatu ve Hvězdné flotile slíbil recenzi Elite Force s tunou screenshotů, ale nakonec jsem se rozhodl se svým dílkem ještě chvilku počkat a udělat z něj veledílo! Protože si ale zakládám na tom, že držím slovo, nabízím vám historicky první čtenářskou recenzi na Star Trek Games.CZ. Náročného úkolu se zhostil Marek Danko alias MAE2000 a výsledek jeho snahy můžete posoudit zde. Těsně předtím, než jsem tuto stránku nahrál na Web, mi Marek oznámil, že začal pracovat na objektivnější, delší a podle něj lepší recenzi. Takže se máme na co těšit.

Recenze a návod na hru Star Trek: Judgment Rites
02.12.2000 19:12
Děkuji všem čtenářům, kteří v posledních dvou dnech navštívili tyto stránky a zvláště těm, kteří mi sdělili svůj názor na ně. S jejich pomocí se pokusím odstranit některé chybičky, které se čas od času vyskytnou. Pokud máte pocit, že by něco šlo zlepšit, neváhejte a napište! Pojďme ale k věci. Od nynějška si můžete přečíst recenzi hry Star Trek: Judgment Rites a pokud máte někdo s přejitím této hry problémy, určitě je vyřeší téměř vyčerpávající návod. K návodu se váže moje následující výzva. Jak zjistíte, přejdete Judgment Rites s tímto návodem na 24 bodů z 28 možných. Jestliže někdo víte, jak přejít hru na plný počet, ozvěte se! Předem děkuji za všechny rady.

Jedeme na ostro!
01.12.2000 04:00
A spadla klec! Týden konečných úprav a předělávek na poslední chvíli utekl jako voda a stránky Star Trek Games.CZ se otevírají svým čtenářům - tedy vám. Pořádně se tu porozhlédněte a dejte mi vědět, co si o tomhle všem myslíte.

Návod Star Trek: Starfleet Academy
01.12.2000 01:58
Aby jste si udělali představu, jak hodlám pojmout návodovou sekci, nabízím vám na rozjezd nejpodrobnější návod na Starfleet Academy. ..více..

Preview a Screenshoty Star Trek: Secret of Vulcan Fury
01.12.2000 01:02
Tak to vidíte! Ještě nazačal ostrý provoz Star Trek Games.CZ a už se v menu objevila nová položka - Screenshoty. Myslím, že je zcela jasné, o co půjde. Momentálně zde najdete pouze screenshoty pro tajemstvím zahalenou hru Secret of Vulcan Fury, ke které si můžete přečíst i vyčerpávající preview. ..více..