Nášup rozhovorů o Star Trek: Legacy
26.2.2006 19:43
Bethesda před několika dny zprovoznila tzv. produktové stránky Star Trek: Legacy a Star Trek: Tactical Assault, které více méně pouze informují o tom, že hry jsou ve vývoji, takže od nich nic víc nečekejte. Je pochopitelné, že když se ohlásí nová hra, všichni toho o ní chtějí co nejvíc zjistit a lidé mající s hrou něco společného čelí spoustě dotazů. Nejinak tomu je i u Legacy, takže dnes si můžete přečíst další rozhovor s Ianem Davisem z Mad Doc Software, interview s Petem Hinesem, PR manažerem Bethesda Softworks, a nakonec ještě jednou vyzpovídáme Iana Davise.

Rozhovor s Ianem Davisem o Star Trek: Legacy
16.2.2006 23:26
Informací o Star Trek: Legacy je stále pomálu, a tak možná nepohrdnete rozhovorem s výtvarným ředitelem Mad Doc Software Ianem Davisem. Nicméně, doufáte-li, že se dozvíte nějaké podstatné novinky, zklamu vás. Spíš se připravte na spoustu příšerného balastu, ze kterého nebudete vědět, kde vám hlava stojí.

Nové screenshoty ze Star Trek: Legacy
10.2.2006 21:59
Pokud netrpělivě čekáte na nové obrázky z chystané akčně-strategické hry Star Trek: Legacy, tak vás dnes potěšíme hned trojicí screenshotů, na kterých se kromě Federace objevují i Borgové.

Nedávno recenzovaná česká webová hra Star Trek: Neutral Zone našla nový a stabilnější domov, takže jí nic nebrání zdárně pokračovat v provozu. Neutral Zone najdete nově na adrese stnz.underworld.cz, nicméně během několika dnů by vše mělo správně fungovat i pod původním doménovým jménem www.stnz.net.

Recenze a download Star Trek: Deep Space Nine The Invasion of Cardassia
4.2.2006 11:55
Dnes si proklepneme prozatím poslední verzi zdařilé modifikace Star Trek: Deep Space Nine The Invasion of Cardassia. Už z jejího názvu je jasné, že nepůjde o záležitost určenou pacifistům, pokud vám však vesmírné bitvy nejsou proti srsti, rozhodně si nezapomeňte tuto modifikaci, ač nepatřící k těm objemově nejmenším, vyzkoušet.