Kompletní návod Star Trek: The Next Generation A Final Unity
29.9.2002 13:55
Po roce jsem se opět vrátil k výborné adventuře Star Trek: The Next Generation A Final Unity a během pár hodin se mi ji podařilo úspěšně rozjet pod WindowsXP. Mohl jsem tak dopsat vyčerpávající návod, který na vás čeká na následujících pěti stránkách! Těm z vás, kterým v této hře vadí nebo příliš nejdou vesmírné bitvy, se bude hodit tato sada cheatů.

Summary Preview Star Trek: Elite Force 2
27.9.2002 19:16
Pokud se těšíte na blížící se 3D akční hru Star Trek: Elite Force 2, tak určitě nepohrdnete následujícím vyčerpávajícím třístránkovým preview, které shrnuje vše, co je o této hře momentálně známo.If you are looking forward to the oncoming 3D action game Star Trek: Elite Force 2, you will certainly not despise the following comprehensive three-page preview that summarizes all things known about this game momentarily.

První český Bridge Commander klan
24.9.2002 20:42
Bližší informace o chystaném Prvním českém Bridge Commander klanu čtěte na Bridge Commander Czech Fan Site!

Fotky Starfleet Command 3 z E3 2002
14.9.2002 11:17
No jo. Já vím, že letošní E3 bylo v květnu, ale když já na tyto fotky narazil až před pár dny na SFC3.NET a včera jsem dostal svolení od Paladina, abych je zveřejnil i tady na Star Trek Games.CZ. Prohlédnout si tak můžete devět fotek z největší herní výstavy, na kterých jistě nepřehlédnete pár lidí z Taldrenu a Activisionu, ale hlavně uvidíte několik skutečných obrázků z herního enginu tak, jak vypadal koncem května. Musím uznat, že to nevypadá vůbec špatně.

Rozhovor se Stevem Hesselem o Elite Force 2
13.9.2002 19:45
Dnes se můžete začíst do rozhovoru s jedním z tvůrců Ritualisticu (oficiální fan stránky Ritual Entertainment - tvůrce Elite Force 2) - Stevem Hesselem alias badmanem. Dozvíte se něco o misi v Borgské kouli, multiplayeru a nových přírůstcích v Hazard Teamu.

Thanks to Doug Wilson from Elite Force Clans!

No a malá poznámka k Elite Force 2 na závěr. Pokud čirou náhodu někdo z vás má PS2 a zajímá ho, jestli si na něm bude také moct zahrát tuto 3D akční hru, tak vězte, že prozatím se o tom neuvažuje, nicméně je možné, že se nakonec Elite Force 2 na Playstation 2 také objeví, ale když už, tak s výrazným časovým odstupem od PC verze.

Rozhovor s Kenem Yeastem o Starfleet Command 3
8.9.2002 11:03
Přečtěte si třístránkový rozhovor s Kenem Yeastem z Taldrenu, z týmu, který pro nás připravuje vesmírnou taktickou simulaci Starfleet Command 3. Tento rozhovor se zaměřuje na novinky ve vylepšeném multiplayerovém prostředí Dynaverse 3.

Thanks to Paladin from SFC3.NET!

A ještě jedna věc: Paladin ze SFC3.NET vyzpovídá na konci tohoto měsíce Scotta Bruna z Taldrenu a budou si spolu povídat o zbraňových systémech ve Starfleet Command 3. Pokud vás něco v této oblasti zajímá, máte teď jedinečnou možnost zeptat se přímo vývojářů! Svoje dotazy posílejte na můj e-mail a já je poté přepošlu Paladinovi.

Starfleet Command 3 Concept Art
5.9.2002 18:28
Podařilo se mi sehnat šest grafických návrhů k vesmírné taktické simulaci Star Trek: Starfleet Command 3, které si můžete prohlédnout na této stránce.

Pokud vás zajímá, co se stalo s WinBorgWar2, tak vězte, že Tom na tuto hru prý nemá moc času, a když už nějaký vyšetří, tak vymýšlí Flashové animace. Pokud tedy máte zájem, podívejte se na Tomovu verzi filmu Armageddon 2. Nebo se také můžete podívat na Flashovou animaci, která slouží jako taková mini-upoutávka na WinBorgWar2 (introducing BondFish:-)).

Informace (to je StarTrekové herní sucho, že by jeden leknul)
3.9.2002 19:52
Tak tu mám kdysi slíbenou informaci, jak to bude vypadat s lokalizací vesmírné simulace Starfleet Command 3. Nic nebude! Jo, je to tak. Manuál bude pouze anglický. Vy ale tušíte, že pokud se ke mně anglická verze dostane, že se jí mrknu na zoubek a něco s tím provedu.

Informace druhá praví, že Elite Force 2 je už prakticky alfa, což prý znamená, že všechny prvky, které ve hře mají být, tam jsou a nějakým způsobem fungují. K plné verzi však jest ještě cesta dlouhá.

A pokud se zajímáte o to, co pro vás chystají WDK Games, mrkněte na updatovanou verzi jejich webu, kde se dozvíte zase něco málo nového.