Alfa verze Star Trek: Birth of the Empires
31.8.2006 12:09
Honza Pánek nás upozornil na to, že vyšla alfa verze nezávislého projektu Star Trek: Birth of the Empires, což je prozatím očividně úspěšný pokus německých fanoušků o vytvoření pokračování oblíbené tahové strategie Birth of the Federation.

Dodatek k návodu na Starfleet Academy
27.8.2006 13:08
Pavel Rychnovský ml. nám poslal zajímavou informaci k návodu na vesmírný simulátor Star Trek: Starfleet Academy. Pokud se chcete dostat do tajného levelu "A World of their Own", nesmíte v levelu "Kobayashi Maru" podvádět, jak vám v návodu radíme.

Dva nové obrázky ze Star Trek Online
22.8.2006 8:29
Dnes si můžete prohlédnout dva nové obrázky z připravované MMO hry Star Trek Online, na kterých se můžete pokochat pohledem na U.S.S. Perpetual.

Alternativní zakončení Star Trek: Bridge Commander
19.8.2006 7:45
Dano alias Species 8472 nám poslal návod na to, jak se dopracovat k alternativnímu zakončení vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander. Pokud tento konec neznáte a chtěli byste ho zažít na vlastní kůži, stačí postupovat podle tohoto návodu.

V oficiálním diskuzním fóru k Star Trek: Legacy zveřejnil Gary Conti první základní informace o hře více hráčů. V podstatě se nedozvíte nic, na co byste nepřišli sami, zajímavé je hlavně to, že vývojáři vyhodili mód Tug-Of-War, o kterém se v rozhovorech mluvilo nejčastěji. Zdůvodnění najdete ve výše uvedeném fóru.

Namluvení postav ve Star Trek: Legacy
10.8.2006 7:36
Na domovské stránce chystané hybridní akce Star Trek: Legacy se objevila nová informace, podle které propůjčí hlas legendárním kapitánům všech pět jejich představitelů. To znamená, že kapitána Archera namluví Scott Bakula, kapitána Kirka William Shatner, kapitána Picarda Patrick Stewart, kapitána Siska Avery Brooks a kapitánku Janewayovou Kate Mulgrew. Ve skrytu duše jsme v to určitě všichni doufali a je fajn, že to vyšlo.

Star Trek: Encounters oficiálně ohlášena
6.8.2006 9:07
Bethesda Softworks oficiálně oznámila novou startrekovou hru, o které jsme tu před několika dny spekulovali. Co nás v chystané vesmírné střílečce Star Trek: Encounters čeká a nemine, si můžete přečíst v tomto článku, kde najdete i několik prvních obrázků.

Bethesda také uvolnila novou sadu screenshotů z ostatních chystaných her - Star Trek: Legacy a Star Trek: Tactical Assault.

Mise Convergence pro The Fallen ke stažení
5.8.2006 10:34
Eric C. Reuter se svým týmem dokončili a vydali novou misi Convergence pro 3D akční hru Star Trek: Deep Space Nine The Fallen. Convergence si můžete stáhnout například odsud. K jejímu spuštění je zapotřebí mít nainstalovanou původní hru včetně Retail patche, rovněž se doporučuje instalace Mini Code patche. Oba dva si můžete stáhnout na výše uvedené stránce.

Bethesda potvrdila informace o tom, že na příběhu Star Trek: Legacy pracuje D.C. Fontana. Nově bylo prozrazeno, že D.C. Fontana má na starosti i příběh Star Trek: Tactical Assault, a aby na to nebyla sama, spolupracuje s Derekem Chesterem, s nímž se už postarala o příběh k vesmírnému simulátoru Star Trek: Bridge Commander.

Rozhovor s Ianem Davisem o Star Trek: Legacy
2.8.2006 16:16
Nu což, tak je tu teď přerozhovorováno. Tentokrát si opět vyslechneme doktora Iana Davise, výtvarného ředitele Star Trek: Legacy. Mimochodem, na internetu se spekuluje o tom, že příběh Legacy napsala známá startreková scénáristka D.C. Fontana (podílela se například na příběhu Star Trek: Bridge Commander).