Další staršpeková hra
25.9.2005 18:25
Kubi Soft vydal další staršpekovou hru, tentokrát s názvem Komandér Špekotej opět v nesnázích - Nedokončená práce! Jedná se o datadisk ke stejnojmenné hře a k jeho spuštění potřebujete znát heslo, které se dozvíte po úspěšném dokončení Komandéra Špekoteje opět v nesnázích.

Recenze Star Trek: Encyclopedia
24.9.2005 7:59
Dnes se podíváme na zoubek dalšímu dílu z řady naučných interaktivních produktů rozšiřujících a doplňujících naše znalosti o Star Treku. Tentokráte není naší vyvolenou nikdo menší než všeobjímající dvoucédéčková Star Trek: Encyclopedia.

Recenze a download Star Fleet Tactics
18.9.2005 19:36
Dohrát vesmírnou střílečku Conlana Riose Star Fleet Tactics mi trvalo skutečně dlouho, protože její obtížnost vám úsměv na tváři nevykouzlí. Přesto se nakonec zadařilo a jak si jedna z nejnovějších freeware her stojí, se dozvíte v naší dnešní recenzi. Pokud si budete chtít hru sami vyzkoušet, není nic snazšího, než si ji stáhnout přímo od nás, a pro jistotu se ještě posilnit cheatem zpřístupňujícím všechny mise.

Jirka pro vás sehnal nové verze tapet na pracovní plochu s motivem vesmírné střílečky Star Trek: Invasion ve vyšším rozlišení, takže si je rozhodně nezapomeňte stáhnout.

Oficiální spuštění Star Trek: Neutral Zone
13.9.2005 21:54
Včera byla oficiálně spuštěna nejnovější česká online hra Star Trek: Neutral Zone, o níž jsme vás poprvé informovali bez několika dní přesně před rokem. Všechny podstatné informace naleznete na domovské stránce, kde se taktéž můžete v případě zájmu registrovat. Jirka Bigas tak již učinil a jakmile se s hrou dostatečně seznámí, zcela určitě se s námi podělí o své dojmy.

Invasion na pracovní plochu
11.9.2005 19:05
Jirkovi se pro vás podařilo sehnat pětici wallpaperů s tématikou vesmírné střílečky Star Trek: Invasion, s nimiž si můžete zkrášlit svou pracovní plochu. Všech pět obrázků je ke stažení z místní download sekce.

Dvojice nových staršpekových her
5.9.2005 17:04
Jakub Mareš mě informoval, že z domovských stránek Star Špeku je už delší dobu možné stáhnout dvojici nových vypečených her s názvem Problémy komandéra Raykra a Star Špek: Elite Force II. Pokud máte Star Špek v oblibě, určitě si je nenechte ujít, protože i my se jim v dohledné době podíváme na zoubek.

Menší porce novinek
4.9.2005 19:34
Pokud se vám zalíbila před několika měsíci recenzovaná hra FlashTrek, můžete začít slavit, protože venku je její ambicióznější bratříček s názvem FlashTrek: Broken Mirror. Tuto hru si můžete zahrát nebo rovnou stáhnout z domovských stránek (thnx Unimatrix325).

Vývojáři z Perpetual Entertainment zveřejnili první dva koncepční obrázky a video z chystané MMOG Star Trek Online. Na nich si můžete prohlédnout vzhled nových uniforem a nového rozhraní LCARS, na němž se podílel sám Michael Okuda. Další informace přímo od výtvarného ředitele Kena Hendersona naleznete zde. Zdá se, že se blíží čas, kdy se budeme muset začít věnovat této hře podrobněji...

Před několika dny vypustil ChessMess do světa již pátý díl svého pořadu Hailing Frequency, který si jako vždy můžete stáhnout z domovských stránek.

Krešo se trochu rozpovídal o novém pojetí akční vesmírné střílečky Star Trek: The Neutral Zone 2, které se už konečně zdá být přístupné i normálním smrtelníkům, kteří se u hraní chtějí pobavit, aniž by předtím museli úspěšně ukončit Akademii Hvězdné flotily.