Recenze Star Trek: Final War (Skirmish)
30.9.2001 16:50
Ti z Vás, kteří si ještě nestáhli hru Martina Šimka Star Trek: Final War a nevědí tudíž, o co přicházejí, si mohou přečíst recenzi a hned budou mít jasno.

Několik opravdu dlouhých hodin jsem rovněž věnoval vzájemnému prolinkování všech tématicky příbuzných článků, protože několik z nich již bylo utopeno a těžko by na ně někdo našel přístup. Na Jirkovu žádost jsem rovněž u preview a recenzí přidal odstaveček užitečných odkazů na stránky výrobce, vydavatele a na domovskou stránku příslušné hry (pokud existuje nebo pokud o ní vím).

Recenze Star Trek: Deep Space Nine The Fallen
28.9.2001 20:25
Dnes si mohu odmáznout další restík, protože Vám nabízím recenzi 3D akční hry Star Trek: Deep Space Nine The Fallen, která už co nevidět oslaví své první narozeniny, takže byl na recenzi vážně nejvyšší čas.

10.000 návštěv Star Trek Games.CZ!
26.9.2001 13:05
Včera ve večerních hodinách se na stránky Star Trek Games.CZ přišel podívat 10 000. návštěvník! Za všechny kteří se na jejich tvorbě podíleli a podílejí Vám děkuji za Váš zájem a slibuji, že tu i nadále budete nacházet ty nejnovější informace ze světa Star Trek her i spoustu dalších věcí, protože je stále ještě hromada her, které čekají na naše zpracování!

Vyšla Skirmish verze Star Trek: Final War!!
22.9.2001 21:17
Slavnostně Vám oznamuji, že právě vyšla Skirmish verze české hry Star Trek: Final War od Racoon Software. Pokud Vás překvapuje, že se Final War objevila pouze ve Skirmish provedení a neobsahuje tudíž slibovanou kampaň, přečtěte si toto oficiální prohlášení Martina Šimka z Racoon Software a hned Vám bude vše jasné.

Wallpapery a downloady Star Trek: Armada 2
21.9.2001 21:42
V dnešním updatu na Vás čeká devět slušivých wallpaperů k Armadě 2 ve třech různých rozlišeních. Navíc si můžete z Download sekce stáhnout více jak dvě desítky různých zvuků a dva federační hudební motivy ze stejné hry.

Nové screenshoty Star Trek: Armada 2 a Dominion Wars patch v1.04
20.9.2001 22:35
Za těch několik dní bez updatů se událo několik věcí. Za prvé byly spuštěny oficiální stránky Star Trek: Armada 2, které naprosto nečekaně najdete na adrese www.armada2.com. Objevilo se na nich několik nových screenshotů, které Vám dnes nabízím.

Kromě toho včera také vyšel nový patch pro Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars. V Download sekci ho najdete ve dvou verzích - jedna updatuje v1.01 na 1.04 a druhá updatuje v1.03 na v1.04.

Screenshoty Star Trek: Armada
12.9.2001 21:42
Abyste mohli porovnat chystanou Armada 2 s její předchůdkyní, nabízím Vám screenshoty z této výborné vesmírné real-time strategie.

A ještě jedna zákulisní informace: WinBorgWar 2 Toma Luthmana je stále plánován na říjen. I když Tom neměl podle svých slov tolik času na výrobu hry, jak si představoval, hodlá termín vydání dodržet. Některé nápady prý ale budou muset počkat až na WinBorgWar 3...

Screenshoty a artworky Star Trek: Deep Space Nine The Fallen
9.9.2001 14:30
Společnost Simon & Schuster Interactive zakoupila licenci na tři hry z prostředí seriálu Deep Space Nine. Výrobu třetí hry prozatím odložila, druhou hrou jsou Dominion Wars a první v řadě stojí skvělý 3D akční The Fallen, ze kterého tu dnes mám screenshoty a artworky.

Screenshoty Star Trek: Starfleet Command: Orion Pirates
8.9.2001 22:29
Včera jsem se zmiňoval o prvním díle série Starfleet Command a dnes pro Vás mám tři desítky screenshotů z dílu posledního, kterým je samostatný datadisk ke Star Trek: Starfleet Command 2: Empires at War (tzn. nevyžaduje ji) s názvem Star Trek: Starfleet Command: Orion Pirates.

Screenshoty Star Trek: Armada 2 a Star Trek: Bridge Commander
7.9.2001 20:45
Dnes pro Vás mám včera slíbené screenshoty ze strategické hry Star Trek: Armada 2. Milovníci simulátorů hvězdných lodí a Bridge Commandera především, si mohou na Bridge Commander Czech Fan Site prohlédnout dva nové Screenshots of the Week.

A ještě jedna čerstvá informace: Do čtrnácti dnů by měla v ČR opět vyjít hra Star Trek: Starfleet Command.

Preview Star Trek: Armada 2
6.9.2001 22:30
Konečně jsem také napsal preview na velmi očekávanou hru Star Trek: Armada 2. Počítám, že co nejdříve přidám i několik desítek nových screenshotů, takže ještě chvilku vydržte.

Preview Star Trek: First Contact (aneb další hra, kterou nikdy nespatříme)
5.9.2001 20:25
Když jsem začátkem května předával Petrovi Pokornému knihu Star Trek: Nejlepší osud, kterou vyhrál v dubnové soutěži, bavili jsme se chvilku o všemožných Star Trek hrách. Najednou Petr povídá: "Někde ve Score jsem četl o dvou Star Trek hrách, který jsem pak ale nikde neviděl." Kroutil jsem nevěřícně hlavou, ale večer už jsem měl ve schránce mail, ve kterém mi Petr sděloval, že se skutečně nemýlil, a že jednou z těch her je Star Trek: First Contact. Od té doby sice uplynulo pár měsíců, ale přece jen Vám dnes přináším vše, co se mi o hře Star Trek: First Contact podařilo zjistit. Díky za informace, Petře!

Návod Star Trek: Hidden Evil
2.9.2001 21:20
V rekordně krátkém čase završuji téma Hidden Evil podrobným návodem, který najdete zde. Uf...

Téma dne: Star Trek: Hidden Evil
1.9.2001 13:15
Dnes se zaměříme na akční adventuru z roku 1999 Star Trek: Hidden Evil. V první řadě si můžete přečíst recenzi, kterou doplňují dva artworky a čtyři desítky screenshotů. K tomu si přidejte cheaty a downloady a chybí snad už jenom návod, který se objeví brzy.

Pokud to někoho z Vás zajímá, tak datum vydání her Star Trek: Armada Special Edition a Star Trek: Away Team / Armada Double Pack se v Anglii posouvá o 14 dní, tj. na 28. září.

A informace, která by Vás mohla zajímat: Star Trek: Final War po vzoru svých slavnějších a hlavně dražších konkurentů nabírá taktéž zpoždění. Jelikož ale žádné oficiální datum vydání Racoon Software nestanovil, tak se zatím ještě tolik neděje.