Dva rozhovory s Jackem Emmertem o dohodě s Atari
26.2.2009 22:19
Když v prosinci loňského roku francouzská společnost Atari oznámila, že kupuje vývojáře Champions Online a Star Trek Online, nedalo to několika našim zahraničním kolegům a okamžitě vyzpovídali výtvarného ředitele Cryptic Studios Jacka Emmerta. Proč se rozhodli skoncovat se svou nezávislostí, kdo to celé spískal a co může přinést tento krok nám hráčům? To vše se dozvíte v tomto a tomto rozhovoru.

Čtyři nové obrázky ze Star Trek Online a nějaká ta videa
23.2.2009 21:03
V naší galerii si můžete prohlédnout čtveřici nových screenshotů z chystaného MMORPG Star Trek Online, na kterých najdete skutečnou všehochuť - od výsadku na planetě věčného ledu a sněhu, přes vesmírnou stanici až po duo momentek z hlubokého vesmíru.

Komu by se zachtělo zavítat alespoň obrazem na nedávný Comic Con v New Yorku, ten může zhlédnout dvě videa - v prvním z nich navštívíme společně s reportérkou herního magazínu The Escapist výkonného producenta Star Trek Online Craiga Zinkieviche přímo na stánku Cryptic Studios a v druhém pronikneme s kamerou Ten Ton Hammer na panel vývojářů právě včas, aby nám neuniklo nic z části věnované naší netrpělivě očekávané MMO hře.

A na závěr doplníme informaci o tom, že se společnost Atari nechala minulý týden slyšet, že MMO titul Champions Online by měl dorazit na pulty obchodů už v červnu letošního roku. Z toho lze usuzovat, že tou dobou by se mohlo dostat plné pozornosti od celého studia vývoji Star Trek Online. Doufejme, že to vývojáře nakopne a práce na Star Trek Online budou odsýpat o to rychleji.

Startrekové hry na YouTube - podivnosti a rarity
19.2.2009 23:11
Jirka se rozhodl propátrat server YouTube a najít ta nejbizarnější videa související nějak s hrami inspirovanými Star Trekem. Přehlídku těch "nejlepších" včetně jeho doplňujícího komentáře naleznete v dnešním tématickém článku.

Další rozhovor s Craigem Zinkievichem o Star Trek Online
15.2.2009 19:40
Dnes si můžete přečíst další ze série rozhovorů s výkonným producentem Star Trek Online Craigem Zinkievichem z Cryptic Studios. Kromě nám již dobře známých informací najdete v textu rozhovoru opět i něco málo nového. Například, kolik času stráví hráči kterou činností, čím se zabaví při cestování vesmírem, jak budou získávat nové úkoly atd.

Téma dne: Star Trek: Conquest
12.2.2009 21:55
Jirka se rozhodl jít do sebe (viz první podcast) a připravil pro vás souhrnné téma o akční vesmírné strategii Star Trek: Conquest. Jak už bývá zvykem, začíná každé téma obsáhlou recenzí, ve které najdete vše, co byste o této hře měli vědět a znát. Ti z vás, kteří budou prahnout po dalších informacích, jistě nepohrdnou starším exkluzivním rozhovorem s hlavním návrhářem Frankem Arnotem. Komu Star Trek: Conquest učaruje a rozhodne se vyzkoušet ho na vlastní kůži, ten zajisté ocení několik užitečných tipů a triků získaných s nasazením vlastního života. A pokud budete chtít dostat za své peníze z této hry opravdu maximum, nesmíte minout ani kompletní seznam všech skrytých bonusů.

Nové video a trojice screenshotů ze Star Trek Online
10.2.2009 22:19
U příležitosti newyorského Comic Conu uvolnil Cryptic krátké video, na kterém názorně ilustruje, co můžeme očekávat od možnosti upravit si v Star Trek Online svoji herní postavu podle libosti. Jak je po zhlédnutí videa patrné, Cryptic se tímto prvkem dlouhodobě neholedbá jen tak pro nic za nic. A až se dostatečně pokocháte pohyblivými obrázky, můžete ještě nahlédnout do galerie, kde najdete hned tři nové screenshoty.

Pokud vás kromě Star Trek Online zajímají i další hry z kategorie masivně multiplayerových, určitě zavítejte na nový český portál MMO Games.cz, kde už teď najdete spoustu zajímavých informací z tohoto žánru.

Rozhovor s Craigem Zinkievichem a nový screenshot ze Star Trek Online
1.2.2009 16:12
Na dnešní den jsme si pro vás připravili starší rozhovor s výkonným producentem Star Trek Online Craigem Zinkievichem z loňského roku, který doplníme nejnovějším screenshotem z tohoto připravovaného MMORPG.