První dvě videa ze Star Trek: Conquest
30.10.2007 10:14
Podívejte se na krátkou televizní reklamu k vesmírné strategii Star Trek: Conquest a udělejte si lepší obrázek o této hře s pomocí prvního traileru.

Exkluzivní rozhovor o Star Trek: Conquest
30.10.2007 10:02
Jirka Bigas vyzpovídal hlavního návrháře připravované vesmírné strategie Star Trek: Conquest Franka Arnota z vývojářského týmu 4J Studios. Pokud si nechcete nechat utéct nejnovější informace o této hře, tak čtěte.

Nová česká fan stránka pro Star Trek Online
25.10.2007 8:41
Radek Klein zprovoznil českou fan stránku pro chystané MMORPG Star Trek Online. Postupem času zde najdete vše, co bude mít s touto hrou něco společného, takže ji neváhejte pravidelně navštěvovat.

Několik nových obrázků z Conquestu
18.10.2007 9:07
Bethesda zveřejnila několik nových screenshotů z PS2 i Wii verze připravované vesmírné strategie Star Trek: Conquest, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Chat se Starsphere Interactive
6.10.2007 8:30
Dnes si můžete přečíst starší chat se zakladateli Starsphere Interactive o vesmírné střílečce Star Trek: Shattered Universe, ve kterém se kromě jiného dozvíte i několik tipů a triků.

Star Trek: Bridge Commander Slipstream mod
1.10.2007 20:58
Shodou okolností zrovna v době, kdy spolu s Martinem řešíme otázku věnování většího prostoru na webu startrekovým modifikacím, rozvířil pomalu se uklidňující hladinu modů k populárnímu simulátoru Star Trek: Bridge Commander zcela nový a zajímavý doplněk. Stejně jako kupříkladu v případě už starší modifikace, která umožňovala separovat jednotlivé části lodí třídy Galaxy či Prometheus, se jedná o další významný milník na poli fanouškovských vylepšení. A současně i důkaz, že s potřebným úsilím a časem lze z leckterého titulu vymáčknout skutečně pozoruhodné věci.

Slipstream mod přidává do hry možnost cestovat za pomoci kvantového proudového pohonu, se kterým jste se měli možnost na obrazovce prvně seznámit prostřednictvím epizody Hope and Fear (Strach a naděje) série Star Trek: Voyager. To nejlepší ovšem je, že doplněk nenahrazuje/nemodifikuje klasický warp, ale jedná se o zcela novou funkci. Modifikaci ve formě samoinstalovacího exe souboru si můžete stáhnout z již tradičního zdroje BCFiles.com. (mr.spock)

Zdroj: STGU.com