Recenze Star Trek: Fereng Trader
30.12.2005 12:18
Ještě než se list kalendáře otočí do nového roku, připravili jsme pro vás recenzi české obchodní simulace Star Trek: Fereng Trader od Teserakt Teamu, kterou si od nás sice můžete již dlouho stáhnout, ale pokud jste tak ještě neučinili, možná vás dnešním článkem přesvědčíme.

Recenze a download Star Trek: El Duelo
11.12.2005 15:02
Dnes se podíváme na zoubek takticko-logické hře Star Trek: El Duelo pocházející až z daleké Kolumbie. Pokud si hru v původním španělském znění budete chtít vyzkoušet, můžete si ji jako vždy stáhnout přímo od nás.

Vyšel Star Trek: Final War 2.5
7.12.2005 16:55
Racoon Software včera vydal novou verzi taktické vesmírné střílečky Star Trek: Final War s označením 2.5, která obsahuje celou řadu vylepšení. Pokud jste věrnými fanoušky této série, neváhejte a stáhněte si tuto novou verzi přímo odsud.

Není tomu tak dávno, co Martin Šimek rovněž zprovoznil zbrusu nové diskuzní fórum reagující na současné i teprve chystané projekty Racoon Software. Pokud chcete být jako první informováni o všem, co se chystá, nezapomeňte toto nové fórum navštívit.

Recenze a download FlashTrek: Assault
6.12.2005 21:02
Sbírku flashových startrekových her si dnes rozšíříme o akční hříčku s názvem FlashTrek: Assault. Jak jsem teprve před několika dny zjistil, existuje ve dvou verzích, a proto se v naší recenzi dozvíte o obou z nich, abyste se před stahováním mohli rozhodnout, která z nich vám lépe sedne.