Sken článku o Star Trek: Legacy
29.1.2006 19:25
Když se děje něco oficiálního, to má člověk hned mnohem větší chuť do práce. Sehnali jsme pro vás sken původního článku z GameInformeru odhalujícího Star Trek: Legacy. Rozlišení je sice mizerné, ale několik nových obrázků na oněch šesti stránkách s trochou dobré vůle spatřit můžete, takže to není na škodu. Jelikož u Legacy můžeme očekávat vydatnější přísun obrazového materiálu než v případě stále závratně vzdáleného Star Trek: Online, rozdělili jsme dosavadní úlovek klasicky na část screenshotů a ostatních obrázků.

První informace o Star Trek: Fleet Wars
29.1.2006 16:37
Dnes se od nás dozvíte první informace o další oficiální startrekové hře. Její název zní Star Trek: Fleet Wars a bude určena exkluzivně pro startrekový komunikátor společnosti Sona Mobile. Pokud zatím nevíte, co se kromě jiného ke čtyřicátému výročí Star Treku chystá, neváhejte se nechat informovat.

Oficiální ohlášení Legacy i Tactical Assault
25.1.2006 14:21
Společnost Bethesda Softworks oficiálně oznámila nedávno odhalené hry Star Trek: Legacy pro Xbox 360 a PC a Star Trek: Tactical Assault pro Nintendo DS a Sony PSP. V textu tiskového prohlášení se v podstatě nic nového neuvádí, zato doprovodný obrazový materiál je už zajímavější. První dva skutečné screenshoty z Legacy najdete opět pod tímto textem a nový obrázek z klingonské kampaně v Tactical Assault společně s lepšími verzemi původních obrázků hledejte v našem článku.

   

Nový obrázek ze Star Trek: Legacy
21.1.2006 11:38
Nebudeme troškařit a po delší době vám přineseme dvě aktualizace v jeden den. Jak jste si jistě všimli, tuto novinku doplňuje trio obrázků - první dva představují ostřejší verze již známých obrázků z nedávno odhalené akčně-strategické hry Star Trek: Legacy a na třetím si můžete prohlédnout obrázek zbrusu nový.

      

(Ne)ohlášena další oficiální startreková hra
21.1.2006 11:15
Kromě Star Trek: Legacy se v posledním čísle GameInformeru objevila krátká zmínka i o další oficiální startrekové hře, o níž si dnes můžete přečíst první pracně vydolované informace.

Recenze Star Trek: Neutral Zone
18.1.2006 19:45
Jak jsme slíbili, tak i činíme a dnes vám přinášíme recenzi nejnovější české on-line hry Star Trek: Neutral Zone. Pokud jste se o webové hry se startrekovou tématikou dosud nezajímali, možná změníte názor. Ještě než se však začtete do Jirkovy recenze, vás musíme upozornit, že Star Trek: Neutral Zone se mezitím začala potýkat s vážnými potížemi s poskytovatelem, jenž není schopen zajistit její plynulý provoz. Pokud vás zajímají aktuální informace, navštivte domovskou stránku Neutral Zone.

Další informace o Star Trek: Legacy
15.1.2006 16:28
Na Tiscali Games se dozvíte nové informace o připravované akci/strategii Star Trek: Legacy. Na základě těchto a dalších známých informací pro vás Jirka sepsal základní souhrn, jenž naleznete na konci jeho původního článku.

Star Trek: Legacy - exkluzivní informace
14.1.2006 10:12
V nejbližším čísle amerického herního časopisu GameInformer bude odhalena zbrusu nová oficiální hra Star Trek: Legacy, o které vám právě teď přinášíme první a exkluzivní informace.

Bude Star Trek: Ferengi Trader 2?
6.1.2006 7:51
Na domovské stránce Teserakt Teamu se objevila informace o tom, že byla zahájena plánovací fáze pokračovaní u nás nedávno recenzované obchodní simulace Star Trek: Fereng Trader. Druhý díl by měl klasicky přinést více zboží, lodí, planet, vylepšení a pochopitelně i několik zcela nových prvků. To vše zabalené v příjemnějším audiovizuálním kabátku. Z toho důvodu se k týmu připojil nový člen Aegnor, jenž bude mít na starosti naprogramování celého Ferengi Trader 2. Na bližší informace a první obrázky si však budeme muset ještě chvíli počkat.