Rozhovor s Garym Contim o Star Trek: Legacy
28.7.2006 17:02
Dnes si můžete přečíst další rozhovor ohledně chystané hybridní akce Star Trek: Legacy. Tentokrát se spoluproducentem Garym Contim z Mad Doc Software.

Nová oficiální hra na obzoru?
26.7.2006 16:44
Už nějakou dobu se na internetu spekuluje o nové oficiální hře Star Trek: Battlestations určené exkluzivně pro konzoli PS2. Bethesda, která momentálně vlastní licenci na vydávání startrekových her, se však k této informaci prozatím nevyjádřila. Na pátečním Comic Conu nicméně Paula Block ze CBS/Paramount prohlásila, že "Pokud chcete dobrou střílečku s vesmírnými loděmi, dostanete Star Trek: Battlestations. Pokud chcete dobrý příběh, můžete mít Star Trek: Legacy." Zatím těžko říct, co je na tom pravdy, hra by však měla vyjít přibližně v polovině října letošního roku, přičemž prozatím není vyloučena ani změna jejího názvu.

Než bude tato informace potvrzena, můžete si v naší galerii prohlédnout pět nových, vážně povedených, obrázků ze Star Trek: Legacy.

Rozhovor s Ianem Davisem o Star Trek: Legacy
21.7.2006 12:32
Abyste nezapomněli, cože to je ta Legacy vlastně zač, můžete si dnes přečíst další z řady rozhovorů s Ianem Davisem z Mad Doc Software.

Trojice screenshotů z Legacy
19.7.2006 8:59
Po delší době se objevilo několik nových obrázků z vesmírné simulace Star Trek: Legacy, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Apoc mě informoval o relativně nové česko-slovenské webové hře Star Trek Forever Adventures, ve které se můžete protloukat vesmírem Star Treku, jak je vám libo. A navíc ve svém rodném jazyce. Bližší informace hledejte na domovské stránce.

Pro pořádek tu ještě uvedeme odkaz na novou verzi portugalského překladu vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander, která zabírá více než 60 MB a kromě původní hry obsahuje i překlad několika dalších modifikací.

Nová verze Star Trek: El Duelo
4.7.2006 15:32
Protože kolem obou oficiálních her je ticho jako po pěšině a vývojáři na nich, doufejme, pilně pracují, vraťme se k počinům fanoušků. Juan Fernando Valencia Fernández připravil novou verzi své akční simulace Star Trek: El Duelo. Co od ní můžete čekat, se dozvíte z několika řádků na konci původní recenze.