Nové demo a screenshot ze Star Trek: Final War
30.7.2001 21:43
Autor hry Star Trek: Final War - Martin Šimek - vydal nové prezentační demo k této hře, ve kterém si zabojujete proti romulanskému Warbirdu. Tuto situaci si můžete prohlédnout i na dnešním screenshotu. Hra by ve finále měla obsahovat 22 misí (v demu si procvičíte misi číslo 11), jejichž anglické názvy (protože to zní lépe) najdete v přiloženém dokumentu.

Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week a MULTIPLAYER!
29.7.2001 20:26
Screenshot of the Week 37Poslední Screenshot of the Week představuje loď třídy Akira. Bohužel pro ni zrovna v okamžiku, kdy přišla o gondolu.

Nicméně hlavní zprávou tohoto týdne je, že Bridge Commander BUDE obsahovat MULTIPLAYER! Kompletní informace čtěte zde.

Screenshoty Star Trek: Final War
25.7.2001 20:11
Martin Šimek - tvůrce připravované hry Star Trek: Final War mi poslal tři nové screenshoty, které dokazují dosažený pokrok ve vývoji. Nicméně Martin dodává, že se pár věcí ještě může změnit a výsledná hra může klidně vypadat trošku jinak.

A ještě pro Vás mám jednu informaci. Specialista na Star Trek hry on-line magazínu o počítačových hrách Gamenetu Jan Pánek uveřejnil svoji recenzi hry Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars, kterou si můžete přečíst zde.

Screenshot of the Week 36Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week
21.7.2001 9:10
Vpravo se nalézá 36. Screenshot of the Week, na kterém názorně vidíte, jak se chová posádka při poškození můstku.

Recenze Star Trek: Starfleet Command Volume 2: Empires at War
16.7.2001 20:14
Všemocný Q si všiml mé neschopnosti napsat recenzi na Star Trek: Starfleet Command Volume 2: Empires at War a rozhodl se, že to napraví. Proto si tady můžete přečíst jeho všeobsahující recenzi!

Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week a Bridge Commander FAQ
Screenshot of the Week 327.7.2001 13:32
Tentokráte byl týden mezi dvěma Screenshoty of the Week extrémně dlouhý, ale nakonec jsme se přece jen dočkali a můžeme se tak podívat na rozpadající se loď třídy Nebula. Dnes jsem také napsal menší FAQ týkající se právě Bridge Commandera, aby i ti, kteří se o něm doslechli nedávno, byli v obraze a nemuseli kvůli tomu procházet tuny textu. Pokud máte ještě nějaké další otázky týkající se Bridge Commandera, které jsem ve FAQu nepoložil, napište, a pokud budu znát odpověď milerád je přidám.

Návod Star Trek: Voyager Elite Force
5.7.2001 22:09
Pravděpodobně nejpodrobnější dostupný návod na 3D akční hru Voyager Elite Force najdete na těchto devíti stránkách!

Recenze Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars
4.7.2001 22:08
Recenzi strategicko taktické pecky z prostředí seriálu Hluboký vesmír 9 si můžete přečíst zde.