Ještě jednou Voyager Arcade Game
30.6.2004 18:26
Pamatujete se ještě na krátký článek, který pojednával o automatové akční střílečce Star Trek: Voyager - The Arcade Game společnosti Team Play? Tehdy jsme k článku přiložili trojici náhledů na automat, přesněji řečeno na jednu z jeho variant. Celkově totiž existují tři provedení automatů s touto hrou. Nejen jejich obrázky, ale i tři screenshoty přímo ze hry najdete u aktualizovaného článku.

Recenze Star Command
29.6.2004 23:01
Co jste říkali na Jirkovo preview real-time strategie Star Trek: Borg Assimilator doplněné exkluzivním screenshotem? Pokud vám na tom všem něco nesedělo, máte pravdu - jednalo se o Jirkův kanadský žertík:-) Pro přehlednost bude lepší, když vše opět uvedeme do původního stavu a článek zmizí do neprostoru. Aby si vás udobřil, připravil pro vás Jirka recenzi zaručeně existující hry Star Command, kterou si mohou vychutnat majitelé malého, přenosného Palmu.

Společnost Taldren, která vytvořila všechny tři díly vesmírné simulace Starfleet Command, ukončila svoji existenci. Zřejmě hlavním důvodem tohoto smutného konce je zrušení poslední vyvíjené hry s názvem Black 9.

Pokud se chystáte do Chotěboře na letošní ročník Festivalu Fantazie a umíte hrát 3D akční hru Voyager Elite Force nebo vesmírné simulátory Bridge Commander a Klingon Academy, můžete se ve čtvrtek v odpoledních hodinách zapojit do plánovaného turnaje. Na vítěze čekají různé originální startrekové herní kousky. Zajímavá by mohla být i úterní večerní přednáška Marka "Potkana" Slivky, která nese název "Hry Star Treku".

Recenze Star Trek: Voyager Elite Force (více méně)
22.6.2004 19:32
Dnes tu mám pro vás opravdovou lahůdku. Jirka se totiž rozhodl napsat důstojnou recenzi Playstation 2 konverze 3D akčního titulu Star Trek: Voyager Elite Force. Ne vše ale šlo podle plánu a tak mohu jeho článek doporučit všem, především pak těm, které tato konverze nezajímá. Z textu se dozvíte mnohé - proč tak dlouho trvá přeložit RPG hru, kdo má koho rád i organizační řád tohoto serveru. Zcela jistě vás také bude zajímat, jak vypadá Jirkův proflákaný den, kam pojedou o prázdninách sestry Jiráčkovy i jaké jsou písně americké skupiny The Temptations a tak dále. Prostě, kdo si chce přečíst článek na úrovni a má na to dost času, ať neváhá!

Martin Miřejovský přidal na své stránky další dva obrázky z jeho nové mapy pro PC verzi dnes recenzovaného titulu. Práce na tomto projektu by se pomalu měly chýlit ke svému konci.

Nový screenshot a Concept Arts ze Star Trek: Borg Assimilator
16.6.2004 20:35
Budou to pomalu už tři roky, co byl zastaven vývoj budovatelské strategie Star Trek: Borg Assimilator. Dnes se k této hře vrátíme prostřednictvím jednoho nového screenshotu a sedmi obrázků, na kterých si můžete prohlédnout původní návrhy kreslířů společně s jejich finální podobou ve hře. Tento materiál vytáhl z nejtemnějších hlubin svých zdrojů Jirka Bigas, za což mu patří dík nás všech.

Star Trek: Shattered Universe levněji
14.6.2004 0:23
Jirka Bigas mě upozornil na výhodnou nabídku koupě akčního vesmírného simulátoru Star Trek: Shattered Universe pro PS2 na (X)zone. Pokud o tuto hru máte zájem, může být vaše za cenu pod 1.000 Kč.

Recenze Star Trek: Pinball
10.6.2004 18:10
Jednu recenzi startrekového pinballu jsme tu měli o loňských prázdninách, kdy nás se svými názory seznámil nevšední formou Jirka Bigas. Dnes se můžete podívat, co si o Star Trek: Pinball myslí Béla Nemeshegyi, jehož recenzi jsem přebral z Levelu.

Theta Fleet zahájila beta provoz
3.6.2004 18:23
Radek Klein a Martin Kříž předevčírem spustili beta provoz své on-line RPG hry Theta Fleet. Pokud se chcete zapojit do závěrečného odlaďování této startrekové hry, navštivte domovskou stránku, kde už se určitě bez problémů zorientujete. Podle slov Radka Kleina byl už včera ve večerních hodinách zájem hráčů nečekaně vysoký, což může těšit nejen samotné autory, ale i všechny, kteří se budou chtít Theta Fleet zúčastnit.

Martin Miřejovský přidal na své stránky tři nové screenshoty z chystané mapy Nebula 2 pro 3D akční hru Star Trek: Voyager Elite Force, které představují další temná zákoutí borgské krychle.