Voyager Arcade Game logo

Voyager Arcade Game je automatovou střílečkou, kterou si zřejmě mohou zahrát pouze šťastlivci, kteří na ni narazí někde v USA. Jak vidíte z okolních obrázků, jedná se o jakousi „budku“, do které vlezete a popadnete do ruky pistoli (není to však standardní phaser, jak by se patřilo, i když pistolí do rukou akcechtivých hráčů je dodáváno víc, a když se vám podaří narazit na dva automaty s touto hrou, mohou být pistole různé – což tedy není zase až tolik podstatné). Důležité je o co ve hře kráčí.

Pohled z úhlu Pohled zepředu Pohled z boku


Ve hře se ocitáte v roli důstojníka na palubě federální lodi U.S.S. Voyager. Nacházíte se právě v zasedací místnosti vedle můstku, když v tom se na palubu začnou transportovat borgští vojáci. Vy se musíte probojovat do turbovýtahu a skrz několik dalších chodeb. Až se dopracujete na určené místo, dostanete na výběr, jestli budete pokračovat v další misi pěšky nebo si sednete k ovládání Deltaplánu a zabojujete si ve vesmíru. V jedné z těchto misí budete odrážet útok borgských lodí, v jiné zase budete zápasit s různými typy plavidel náležejících záporným rasám Delta kvadrantu. Hlavní náplň hry ale spočívá v palubních akcích a tedy vyčištění nepřátel z Voyageru. V drtivé většině případů se jedná o různé typy Borgů, ale čas od času narazíte i na příslušníka jiné rasy.

První verze   Druhá verze   Třetí verze


Voyager Arcade Game je klasická automatovka, jejíž jediným cílem je vytáhnout z vás co nejvíc peněz. Z toho důvodu je obtížnost hry posazena velmi vysoko, můžete tedy jenom poděkovat za možnost přizvat do hry druhého hráče. A aby to bylo alespoň naoko ještě o trochu snažší, můžete si na několika místech pořídit různá vylepšení pro svůj phaser. A ultimátní vše zastřešující cíl této hry? Dostat jistou unikátní formu života zpět do bezpečí.

Trojice screenshotů přímo ze hryMartin Kovář,
Star Trek Games.CZ

Přidáno: 13.4.2003


Seznam všech článků týkajících se hry Star Trek: Voyager The Arcade Game najdete zde.