Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars patch v1.03
29.6.2001 6:19
Druhý týden prodeje Dominion Wars s sebou přinesl i druhý patch, upgradující stávající v 1.02 na v1.03. Samozřejmě je rovněž k dispozici patch z původní v1.01 na nejnovější v1.03. Po několikadenním hraní musím říct, že ho tahle hra potřebuje jako sůl. Chybami se totiž jenom hemží, takže doufám, že tenhle patch jich zase několik pošle do věčných lovišť. Jenom aby fungovaly staré uložené pozice, protože už jsem v polovině za obě strany (čímž nenápadně naznačuji, že recenze bude brzy).

Screenshot of the Week 31Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week
24.6.2001 7:51
Vpravo vidíte nový Screenshot of the Week z Bridge Commandera. Takhle nějak to vypadá, když Vám hraní nejde od ruky. Kromě tohoto si můžete z Download sekce Bridge Commander Fan Site stáhnout dvě nová videa k této hře.

Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars patch v1.02
22.6.2001 21:35
Dnes byl konečně vydán slibovaný patch, který si můžete stáhnout z Download sekce. Zabírá uspokojivých 779 kB. Doporučuje se, aby ho aplikoval každý, kdo má Dominion Wars nainstalovány. Problém je v tom, že po jeho aplikaci Vám už nebudou fungovat uložené pozice. Podle přiložené dokumentace řeší poměrně dost věcí, které tu snad ani nemá cenu vyjmenovávat.

Čtenářská recenze Star Trek: Invasion od Davida Heina
21.6.2001 23:31
Davidovu recenzi Star Trek: Invasion si můžete přečíst přímo tady. Díky, Davide!

A teď ještě něco k Dominion Wars: Peter Binazeski ze Simon & Schuster Interactive se omlouval, že ještě hru nerozeslal tisku ke zrecenzování. Důvod je prozaický - kopie určené pro tisk musely být kvůli nečekaně vysoké poptávce přesměrovány ke kupujícím. Což je zpráva jistě potěšující. Další zpráva se týká patche. Ano, Dominion Wars se prodávají teprve něco přes týden a už se připravuje patch. Dokonce měl být vydán už včera, pak dneska, ale dosud se tak nestalo. Nás to zatím trápit nemusí, ale jakmile se patch objeví, dám Vám vědět.

Téma dne: Star Trek: Final War
19.6.2001 21:04
Dnes se budeme věnovat připravované české hře Martina Šimka Star Trek: Final War (původním názvem Third Encounter). Marek Martina důkladně vyzpovídal - jejich rozhovor si můžete přečíst zde. Samozřejmě si můžete demo a intro k této hře stáhnout z Download sekce a v oddělení obrázků na Vás čeká několik artworků a dalších informačních obrázků.

Nejen vyhlášení výsledků květnové soutěže
18.6.2001 22:54
Dnešní dlouhé povídání o všem možném včetně vyhlášení výsledků květnové soutěže si můžete přečíst na této stránce.

Totální update stránek Bridge Commander Fan Site!
17.6.2001 22:25
Před malým okamžikem došlo k totálnímu updatu na Bridge Commander Fan Site. Ostatně, podívejte se sami.

Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week a rozhovor
Screenshot of the Week 3010.6.2001 9:08
Další týden je fuč a s víkendem přichází i Screenshot of the Week z Bridge Commandera. Nezůstaneme ale pouze u něj a nabídneme Vám dlouhé interview se skladatelem Star Trek hudby pro Activision, Dannym Pelfreyim, který pracoval skoro na všech Activisioňáckých titulech a ještě nějakou dobu pracovat bude.

Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars je GOLD
7.6.2001 20:05
Peter Binazeski ze Simon & Schuster Interactive nám dnes oznámil, že Dominion Wars jsou hotovy a čekají na expedici. Na pulty obchodů se (alespoň v Americe) dostanou někdy uprostřed příštího týdne. Navíc nám slíbil, že pravděpodobně příští středu nám pošle originálku ke zrecenzování! Wow!

Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week
2.6.2001 21:38
Screenshot of the Week 29Mrkněte se na nejnovější Screenshot of the Week k Bridge Commanderovi. Tentokráte to je obrázek z jedné z filmových sekvencí v průběhu hry.
A ještě dodám, že Bridge Commander byl nominován mezi šest nejlepších simulací letošního ročníku E3. Výsledky se dozvíme 18. června.