Téma dne - Star Trek: The Continuing Voyage
24.9.2007 14:16
Na dnešní den jsme si pro vás připravili hromadu materiálů k relativně nové fanouškovské adventuře Star Trek: The Continuing Voyage. Pokud jste se s ní dosud nesetkali, tak vám v orientaci pomůže naše recenze, kterou doplňuje sada screenshotů. V případě že se vám tato hra zalíbí, si ji můžete rovnou stáhnout. A jestliže ji už hrajete, tak možná nepohrdnete kompletním návodem.

První čtveřice screenshotů z Wii verze Conquestu
19.9.2007 7:13
Dnes si můžete prohlédnout první čtyři obrázky z Wii verze chystané vesmírné strategie Star Trek: Conquest od Bethesda Softworks.

Nabídka Rady Theta Fleet hráčům Neutral Zone
13.9.2007 18:19
Na žádost Radka Kleina zde zveřejňujeme následující výzvu:

Vzhledem k ukončení hry Neutral Zone se Rada Theta Fleet rozhodla nabídnout místo na TF všem posádkám ze STNZ, které tímto krokem přišly o loď (včetně klingonské a romulanské flotily). Pakliže se velitel i s posádkou (kterou musí tvořit další alespoň 4 aktivní hráči) přesune na Theta Fleet, vytvoříme jim v případě zájmu loď stejného jména i třídy, jakou měli na STNZ, stejně tak všem hráčům zůstanou i jejich hodnosti. Protože se typ hraní na TF liší od STNZ, bude na loď po dobu max. dvou měsíců přidělen zkušený instruktor z řad současných hráčů, který bude pomáhat posádce přizpůsobit se novému stylu hry. Tato nabídka je omezena jen do konce září. Doufáme, že se s vámi setkáme. Adresa hry je www.thetafleet.org, požádat o vytvoření lodi můžete na diskuzním fóru nebo kontaktováním některého člena Rady. V případě zájmu vás samozřejmě rádi uvítáme i na Akademii, kde se zábavnou formou naučíte hru hrát.

Z deníčku vývojáře Star Trek Online, záznam druhý
8.9.2007 19:57
Dnes si můžete přečíst druhý záznam v deníčku vývojáře Star Trek Online. Kromě toho jsme pro vás sehnali více než dvacet nových koncepčních obrázků, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Nové informace a screenshoty ze Star Trek: Conquest
2.9.2007 19:20
V naší galerii si můžete prohlédnout trojici nových screenshotů z PS2 verze chystané vesmírné strategie Star Trek: Conquest. Rovněž jsme pro vás vyštrachali několik nových informací.