Pár novinek
25.2.2008 12:16
Ačkoliv největší fan stránka pro MMORPG Star Trek Online - StarTrek-Online.NET - oznámila, že tento pátek zavírá doménu, objevilo se v posledních dnech několik informací, které naznačují, že ve vývoji Star Trek Online možná přece jenom pokračuje tým Cryptic Studios, jak se spekulovalo od samého začátku. Na bližší informace i případné oficiální potvrzení či vyvrácení si budeme muset ještě chvíli počkat. Naproti tomu P2 Entertainment zřejmě zmizí ze světa dočista, protože podle všeho nemá dostatek financí ani na další práce na své vývojářské platformě, které se chtěl po zrušení obou chystaných MMO her Perpetual věnovat.

Ale abychom skončili v pozitivním duchu, tak vězte, že Bethesda Softworks nedávno otevřela vlastní pobočku ve Spojeném království, takže se akční vesmírná strategie Star Trek: Conquest dostane během prvního čtvrtletí konečně i do Evropy.

Rozhovor s Michaelem Dornem o Star Trek: The Next Generation - A Final Unity
13.2.2008 9:44
Jelikož se ve světě startrekových her prakticky nic nového neděje, budeme si opět muset nějakou dobu vystačit se staršími tituly. A protože zpracovat podrobně nějaké téma chvíli trvá, můžete se těšit na šňůru nejrůznějších rozhovorů. Dnes si můžete přečíst rozhovor s hercem Michaelem Dornem nejen o práci na adventuře A Final Unity, ale také o natáčení Nové generace, plánech do budoucna a tak podobně.

Rozhovor s Ianem Davisem o Star Trek: Legacy
4.2.2008 8:55
Na dnešek jsme pro vás přeložili starší rozhovor s doktorem Ianem Lanem Davisem z Mad Doc Software o vesmírné akci Star Trek: Legacy.