Recenze a download Star Špek: Sputnik- Komandér Špekotej opět v nesnázích
13.2.2005 02:40
Svět Star Špeku se nedávno rozrostl o další kapitolu, kterou jsou nová dobrodružství neohroženého komandéra Špekoteje. Pokud se vám předchozí hry Kubi Softu líbily, přečtěte si nejprve, co si pro nás přichystali tentokrát. Poté si hru můžete stáhnout přímo odsud a vyzkoušet tak nového Špekoteje sami.

Ještě se krátce podíváme, co se děje u nás a v zahraničí. Na domovské stránce Teserakt Teamu si můžete prohlédnout dva nové obrázky z chystané adventury Altpres. Na hře se usilovně pracuje, odhadnout datum vydání však ještě nelze. David Ruml pro změnu na domovské stránce Star Trek: Space War oznámil obnovení prací na své vesmírné akční střílečce. Do třetice všeho dobrého se podíváme za naše hranice. Z domovské stránky chorvatské akčně-taktické vesmírné střílečky Star Trek: The Neutral Zone 2 si můžete stáhnout novou alfa verzi, ve které máte možnost cvičně se proletět po bojišti.

Dojmy z hraní Star Trek: Revolution
4.2.2005 19:26
Vesmírná akční střílečka Star Trek: Revolution od Hazard Teamu je nejočekávanější hrou tohoto vývojářského týmu. Před nějakou dobou uvolnil Radek Klein druhou demoverzi a tak se dnes můžeme přesvědčit, jestli tato hra za čekání stojí nebo ne.