Updated preview Star Trek: Bridge Commander
27.2.2002 19:55
Na Bridge Commander Czech Fan Site na Vás čeká finální preview vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander. Kdo nehrál, čtěte - kdo hrál, hraje dál!

Informace která nepotěší, praví, že vydání Bridge Commandera v ČR se posouvá na 8. března. Ani tento termín však není stoprocentně konečný.

Pojďte s námi tvořit Star Trek freeware hry na profi úrovni...
23.2.2002 15:30
Před několika dny se na TrekDnesu objevil příspěvek Jiřího Bigase s podobným názvem. Jirka by rád dal dohromady tým nadšenců, kteří by byli ochotni vytvořit několik profesionálně vypadajících freeware her z vesmíru Star Treku. Tato nadmíru chvályhodná aktivita se setkala s velkým ohlasem (alespoň co se reakcí na příspěvek týče), a tak Jirka otevřel oficiální stránky tohoto projektu, kde se mohou všichni zájemci dozvědět podrobnosti. Pokud máte někdo chuť, chcete něco dokázat a nevadí Vám ne zrovna lehká práce, určitě se v této věci angažujte.

Indyho preview Star Trek: Bridge Commander
17.2.2002 22:00
Na Bridge Commander Czech Fan Site si mohou všichni, kteří s napětím čekají na vydání vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander přečíst Indyho preview sepsané podle dojmů z hratelné demoverze.

Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars patch v1.05
17.2.2002 11:10
Všechny, ke kterým se dostala taktická hra Deep Space Nine Dominion Wars, by mohlo zajímat, že byl vydán další opravný patch. Verze 1.05 přináší kromě odstranění zbývajících chybiček i několik nových misí. Stejně jako předchozí verze je i patch v1.05 nabízen ve dvou podobách - z v1.01 na v1.05 a z v1.04 na v1.05.

Na Bridge Commander Czech Fan Site si skalní příznivci rozhovorů s vedoucím projektu Star Trek: Bridge Commander Davidem Litwinem mohou přečíst další interview.

Hratelná demoverze Star Trek: Bridge Commander!
16.2.2002 17:10
Hratelná demoverze vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander je na světě a Vy všichni, kteří se nemůžete dočkat a nečiní Vám problémy stáhnout 112MB soubor, klikněte sem nebo sem.

Recenze Star Trek: Armada 2 a patch v1.1
13.2.2002 12:50
Dnes je tu konečně k mání recenze real-time strategie Star Trek: Armada 2, kterou napsal Lukáš Codr za odborné asistence Maeho2000. Díky moc, kluci! Ty z Vás, kteří Armada 2 pilně hrají, by mohl zaujmout patch v1.1 k této hře. Téměř 13MB soubor si můžete stáhnout z Download sekce.

Star Trek: Bridge Commander se nezadržitelně blíží i k nám. Podle informací nové PR manažerky Bohemia Interactive Báry Veselé by měl vyjít (stejně jako v Anglii) 1. března. Případně se může stát, že se vydání o den dva zdrží. Tohoto časného vydání v ČR je ovšem dosaženo na úkor manuálu. Ten zůstane s největší pravděpodobností v angličtině.

Další rozhovor s Davidem Litwinem o Star Trek: Bridge Commander
11.2.2002 21:41
Na Bridge Commander Czech Fan Site čeká na všechny rozhovoru-chtivé další interview s vedoucím projektu Davidem Litwinem.

Z deníčku návrháře Star Trek: Bridge Commander, záznam druhý
10.2.2002 9:51
Informace o Bridge Commanderovi na mě vyskakují ze všech možných úhlů a já Vám je ještě teplé servíruji: Na Bridge Commander Czech Fan Site na Vás čeká druhý záznam z deníčku návrháře Davida Litwina, který se tentokráte rozpovídal o problémech při tvorbě příběhu a nabídl i detailní informace o nakonec nepoužitém příběhu. Kromě toho se na témže místě dozvíte novinky o hratelné demoverzi Bridge Commandera, a ti co se chystají si jak demo tak hru sehnat, by si neměli nechat ujít výčet minimální herní konfigurace.

Rozhovor s Davidem Litwinem o Star Trek: Bridge Commander
9.2.2002 10:51
Na Bridge Commander Czech Fan Site si dnes můžete přečíst nový rozhovor s hlavním vývojářem vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander Davidem Litwinem z Totally Games. Pro ty, kteří se tam nějakým nedopatřením nepodívají tu uvedu, že Bridge Commander vychází v Americe 26. února a v Anglii 1. března (tentokráte jsou snad tyto údaje definitivní). Kdy vyjde tato hra u nás prozatím nevím.

Přístupové kódy ke všem lodím ze hry Star Trek: Final War
8.2.2002 18:30
Mezi návody se dnes vloudila kompletní soupiska přístupových kódů k lodím z české hry Star Trek: Final War. Byla to fuška, ostatně posuďte sami.

Nové screenshoty Star Trek: Bridge Commander
6.2.2002 18:30
Na Bridge Commander Czech Fan Site si nyní můžete prohlédnout novou várku devatenácti screenshotů z vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander. Obzvláště jeden z nich by si neměli nechat uniknout fanoušci Picarda...