Nová verze editoru misí k Legacy
22.8.2007 9:02
Bethesda vydala novou verzi editoru misí k vesmírné akci Star Trek: Legacy. Pokud byste se chtěli vrhnout na výrobu vlastních misí, mohla by se vám hodit tato dokumentace.

Rozhovor s Frankem Arnotem o Star Trek: Conquest
12.8.2007 13:28
Dnes si můžete přečíst rozhovor s hlavním návrhářem chystané vesmírné strategie Star Trek: Conquest Frankem Arnotem, ve kterém se dozvíte několik nových informací.

Editor misí pro Star Trek: Legacy
11.8.2007 9:02
Společnost Bethesda Softworks uvolnila ke stažení betaverzi editoru misí pro svou hybridní vesmírnou akci Star Trek: Legacy. K čemu tento nástroj slouží, je zřejmě nad slunce jasné.

Star Trek Online se představí na HD DVD vydání TOS
9.8.2007 8:38
Společnost Perpetual Entertainment, vyvíjející netrpělivě očekávaný MMO titul Star Trek Online, se nechala prostřednictvím svých internetových stránek slyšet, že svůj titul v exkluzivním dokumentu představí na chystaném novém HD vydání originální série. To se má do amerických obchodů dostat již 10. listopadu. Zatím však není jasné, zda-li se zákazníci dočkají stejného obsahu a vydání i ve zdejším regionu 2. Součástí představení mají být rozhovory s vývojáři, uměleckým oddělením, představení zcela nových tříd hvězdných lodí a údajně i mnoho dalšího. Nezbývá než doufat, že se fandové ze zámoří podělí o své postřehy s ostatními nedočkavci prostřednictvím internetových diskusí nebo ještě lépe třeba streamovaného videa. (mr.spock)

Pár informačních střípků k Star Trek: Conquest
8.8.2007 8:37
Získali jsme několik nových informací o chystaném takticko-strategickém titulu Star Trek: Conquest - čtěte zde.

Oficiální oznámení Star Trek: Conquest
4.8.2007 9:35
Bethesda oficiálně oznámila, že pracuje na nové hře Star Trek: Conquest. Tisková zpráva potvrdila mnohé z našich odhadů, přičemž to hlavní se dozvíte v dodatku k našemu původnímu článku.