Rozhovor s Mad Doc Software o Star Trek: Armada 2
31.10.2001 9:35
Rozhovor s vedoucím týmu, který pro nás připravuje Armadu 2 Ianem Davisem na Vás čeká na této stránce.

Novinky kolem Bridge Commandera
24.10.2001 13:15
Na Bridge Commander Fan Site si můžete prohlédnout nové logo Bridge Commandera, můžete so pokochat dvěmi novými Screenshots of the Week a pro zkrášlení Vašeho pozadí (ve Windows) si můžete stáhnout osm nových tématických wallpaperů ve třech rozlišeních.

Podle Báry Businské z Bohemia Interactive bylo vydání hry Star Trek: Bridge Commander u nás naplánováno zhruba na 20. prosince a Star Trek: Armada 2 by měla vyjít přibližně o měsíc později.

Krabice Armada 2Nové screenshoty ze Star Trek: Armada 2
22.10.2001 21:15
Na této stránce si můžete prohlédnout osm nejnovějších screenshotů z připravované Star Trek: Armada 2. Jistě jste také nepřehlédli obrázek po pravé straně tohoto textu. Pro jistotu dodám, že to je zamýšlený přebal krabice k této hře. Armada 2 je plánována v Americe na 13. listopadu, o deset dní později by měla vyjít v Anglii a u nás? Tak to přesně nevím, ale tipnul bych si na předvánoční velmi lukrativní trh.

Z deníčku návrháře Star Trek: Armada 2
14.10.2001 11:15
Ti z Vás, kteří sledovali vývoj hry Star Trek: Armada si jisti pamatují na deníček Dr. Iana "Mad Doc" Davise, ve kterém Ian popisoval zákulisní život při vývoji hry. Na tuto tradici opět navazuje při vývoji pokračování. Jeho první zápis do deníčku si můžete přečíst dnes.

Nové screenshoty ze Star Trek: Bridge Commander
11.10.2001 00:25
Na Star Trek: Bridge Commander Czech Fan Site jsem dnes přidal čtyři nové Screenshots of the Week, na kterých Vám hra předvádí některé ze svých skvělých efektů, takže si je určitě nenechte ujít.

Ještě bych se rád omluvil za nedostatek updatů na Star Trek Games.CZ v poslední době. Jde o to, že do této doby, kdy jsem měl velikánský časový skluz za vývojáři her a velké množství materiálů ke zpracování, se připravovaly updaty relativně snadno (vzhledem k časům budoucím). Momentálně mi ale chvíli trvá, než vytvořím něco, co by stálo za zveřejnění. Abyste neřekli, že se flákám, tak Vám mohu prozradit, že v současné době dolaďuji návod na výtečnou adventuru Star Trek: The Next Generation A Final Unity, pracuji usilovně na návodu k The Fallen. V pozadí už čeká na návod Elite Force Expansion Pack atd. To vše je ale velmi časově náročené, takže prosím ještě o chvilku strpení.