Rozhovor s Bartem Simonem a Seanem Wangem o Star Trek: Borg Assimilator
30.11.2008 15:28
Dnes se opět na skok vrátíme k zrušené budovatelské strategii Star Trek: Borg Assimilator a vyzpovídáme přitom hlavního návrháře Barta Simona a hlavního výtvarníka Seana Wanga.

Ke stažení jsme také pro zajímavost a pobavení přidali televizní reklamu a hudební remix k 3D first-person akci Star Trek: Voyager - Elite Force.

Tři nové screenshoty ze Star Trek Online
27.11.2008 22:29
Na domovských stránkách Star Trek Online se objevila trojice nových obrázků z tohoto připravovaného MMORPG, kterou jsme samozřejmě vystavili i ve zdejší galerii. Na screenshotech najdete nejen klingonskou pozemní základnu a hvězdnou loď Spojené federace planet, ale pokochat se můžete i detailním pohledem na federální vědeckou důstojnici.

Téma dne: Star Trek: The Next Generation - The Advanced Holodeck Tutorial
17.11.2008 19:36
Abychom narušili poněkud monotématickou náplň aktualizací posledních týdnů a měsíců, přinášíme vám dnes další obsáhlé Téma dne. Tentokrát jsme se zaměřili na vesmírnou simulaci Star Trek: The Next Generation - The Advanced Holodeck Tutorial, která se v první polovině devadesátých let objevila hned na třech různých platformách. Jako obvykle začneme vyčerpávajícím informačním nášupem v podobě recenze, po které můžete pečlivě prostudovat odlišnosti jednotlivých verzí v bohaté galerii screenshotů. Pakliže si budete chtít The Advanced Holodeck Tutorial vyzkoušet, můžete si kteroukoliv verzi stáhnout přímo od nás včetně příslušných emulačních nástrojů. A v takovém případě by se vám mohl hodit některých z těchto cheatů.

Rozhovor s Leonardem Nimoyem nejen o Star Trek Online
1.11.2008 9:54
Dnes se v rozhovoru s původním představitelem pana Spocka Leonardem Nimoyem můžete dozvědět něco o tom, co podle něho nesmí chybět v Star Trek Online a ve Star Treku obecně, jaké bylo natáčení čtvrtého filmu Cesta domů, co si myslí o svém nástupci a na čem teď vlastně pracuje.