Video z hraní Star Trek: Conquest
30.11.2007 9:08
Podívejte se na záznam z hraní čerstvé vesmírné strategie Star Trek: Conquest, konkrétně verze pro PlayStation 2. Předevčírem se na IGN také objevila první recenze této hry, ze které si PS2 verze Conquestu odnesla velmi pěkných 8/10. Recenze přitom začíná hořce vtipnou hláškou: "První znamení apokalypsy: hra za 15 $ ja nakonec nejlepší startrekovou hrou za celá léta."

Star Trek Online ve víru událostí
28.11.2007 9:14
Kolem Star Trek Online se konečně děje něco pořádného, ale teprve čas ukáže, jestli nejnovější události povedou ke šťastnému konci či ne. Podle informace, která se objevila na internetu, se jihokorejská společnost Gravity – která do vývojářů z Perpetual Entertainment v roce 2006 investovala 9 milionů dolarů – počátkem listopadu dozvěděla, že se Perpetual v polovině října rozhodl zlikvidovat svá aktiva. Gravity proto už nepočítá s tím, že by se jí její investice mohla ještě vrátit. Majitelem "nového" Perpetualu se stala prozatím neznámá, údajně mediální společnost, která by ráda využila Star Trek Online k nakročení do odvětví herního průmyslu. Vývojáři současně s tím částečně přesměrovali hru na příležitostné hráče, což by mohlo například znamenat i to, že bychom za hraní Star Trek Online nemuseli platit pravidelný měsíční poplatek, ale mohli bychom si za skutečné peníze nakupovat různé předměty v herním světě. Podle výkonného producenta Darona Stinnetta není pravda, že by část vývojářského týmu Perpetual opustila, jak se tvrdí, ale minimálně komunitní manažer už z nově založené společnosti s ručením omezeným odešel.

Pokud nevíte, co si o celé záležitosti myslet, tak se alespoň podívejte na promo video k Star Trek Online, které si eventuelně můžete stáhnout i ve vyšší kvalitě. Vzhledem k okolnostem působí jako představení hry případnému vydavateli, kterého Perpetual momentálně usilovně hledá.

Z deníčku vývojáře Star Trek Online, záznam čtvrtý
27.11.2007 13:38
Dnes můžete opět nahlédnout pod pokličku příprav MMORPG Star Trek Online, a to prostřednictvím čtvrtého záznamu ve vývojářském deníčku, ve kterém se tentokrát dozvíte, co si o Star Treku myslí členové vývojářského týmu.

Recenze a download Super Star Trek
23.11.2007 16:31
Přečtěte si recenzi na taktickou hru Super Star Trek, jejíž první verze vznikla už v sedmdesátých letech. Komu se zalíbí, může si její aktuální verzi vyzkoušet hned na několika platformách.

Star Trek: Conquest míří do obchodů
20.11.2007 14:23
Bethesda včera oznámila, že vesmírná strategie Star Trek: Conquest pro Nintendo Wii a Sony PlayStation 2 míří do obchodů, prozatím v Severní Americe. S napětím tak můžeme očekávat první recenze.

Rozhovor s Jeffem Dischlerem o Star Trek: Voyager Elite Force
19.11.2007 14:44
Přečtěte si starší rozhovor s Jeffem Dischlerem, programátorem efektů pro first person akci Star Trek: Voyager Elite Force od Raven Software.

Star Trek: Aurora - nová česká modifikace pro Elite Force 2
15.11.2007 9:23
Martin Miřejovský nás informoval o zahájení prací na singleplayer modifikaci Star Trek: Aurora pro oblíbenou 3D akci Star Trek: Elite Force 2. Aurora vychází z před několika lety oznámeného a později zrušeného projektu Prometheus a pojednává o životě vašeho vlastního Hazard Teamu na palubě U.S.S. Aurora. Pokud chcete znát bližší informace a prohlédnout si trojici prvních screenshotů, navštivte domovskou stránku této modifikace.

Z deníčku vývojáře Star Trek Online, záznam třetí
13.11.2007 9:42
S více než měsíčním zpožděním a v době, kdy se na oficiálních stránkách objevilo další pokračování, vám přinášíme třetí záznam v deníčku vývojáře MMORPG Star Trek Online, jenž tentokrát pojednává o rozpracování konceptu.

Šest nových screenshotů ze Star Trek: Conquest
9.11.2007 9:28
Na internetu se objevilo šest nových screenshotů z PS2 verze vesmírné strategie Star Trek: Conquest, které najdete i v naší galerii.