Screenshoty Star Trek: Starfleet Academy
30.11.2001 19:45
Na vesmírný simulátor od Interplay Starfleet Academy jste si tu již mohli přečíst recenzi, podrobný návod a dnes k tomu všemu přidám tucet screenshotů.

Screenshoty Star Trek: Voyager Elite Force pro PS2
26.11.2001 22:00
Myslím, že jsem se tu ještě nezmínil o chystané konverzi poměrně dost úspěšné 3D akce Star Trek: Voyager Elite Force na konzoli Playstation 2. Tu pro firmu Majesco Sales připravuje programátorská skupina Pipe Dream Interactive. Ze screenshotů které Vám dnes nabízím, jasně vidíte, že nic nevidíte. Tedy že nevidíte žádný moc velký rozdíl od PC verze. Co jsem tak na Internetu četl, jsou si obě dvě verze skutečně hodně hodně podobné. PS2 v některých částech (hlavně při řežbách na velkých prostranstvích) dostává prý pěkně zabrat. Problémy jsou prozatím trošku s texturami na zdech, ale to se jistě snadno spraví. Elite Force by se měl dostat do prodejen někdy tento měsíc, takže každou chvíli.

Profily klingonských lodí ze Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars
25.11.2001 13:10
Ani Vám snad nebudu říkat, kolik času uplynulo od doby, kdy se tu objevily profily federačních lodí z Dominion Wars. Bylo to už vážně dávno. Nicméně důležitější je, že dnes na tyto profily navazuji popisy lodí Klingonské říše opět doplněnými statistikami a šesticí screenshotů, která vyzdvihuje novu třídu K'vort'Cha.

Screenshoty Star Trek: Deep Space Nine Harbinger
24.11.2001 20:15
Na dnešní den jsem připravil několik málo screenshotů z u nás podle mě pramálo známé hry Star Trek: Deep Space Nine Harbinger, kterou v polovině roku 1996 vydala firma Viacom New Media. Ke hře přidám jen pár slov: Jedná se o předrenderovanou adventuru, ve které vystupujete jako federační vyslanec povolaný na Stanici DS9 k zahájení diplomatických rozhovorů s rasou Scythianů. Cestou ke stanici na Vás však právě oni zaútočí a Vy musíte zjistit, proč to udělali a jak zabránit tomu, aby se to již neopakovalo. Celá hra se zamotává a zamotává a nakonec.... Harbingeru bylo vytýkáno, že je příliš pomalý, nudný a takový celý divný a svým hodnocením nikoho asi příliš neoslnil.

Screenshoty Star Trek: Conquest Online
22.11.2001 20:40
K doplnění sekce screenshotů dnes poslouží osmnáct obrázků z on-linové hry Star Trek: Conquest Online.

Screenshoty, art worky a komiks Elite Force a Armada 2 Manual
21.11.2001 9:45
Jen aby se neřeklo jsem přidal pár screenshotů ke všem známé 3D střílečce Star Trek: Voyager Elite Force a k tomu jsem ještě doplnil tucet art worků a deset stránek z komiksu, který doprovázel vydání této hry. Komiks popisuje děj hry a obsahuje skryté tipy a triky, jak si počínat co nejlépe.

V angličtině zdatní jedinci si také mohou stáhnout anglický manuál k real-timové Star Trek: Armada 2. Když jsem si ho v rychlosti prohlížel, napadlo mě, že jedním z důvodů, proč se možná tento manuál nebude překládat je fakt, že má krásných 104 stránek! A pokud nám jsou hvězdy nakloněny, míří sem už novinářská verze Armady 2, na kterou si Mae2000 už nějakou dobu brousí zuby.

Rozhovor s Davidem Litwinem o Bridge Commanderu a Bridge Commander Trailer
20.11.2001 12:30
A opět Bridge Commander. Tentokráte na Bridge Commander Fan Site najdete jeden starší rozhovor s vedoucím projektu Bridge Commander Davidem Litwinem a také si můžete stáhnout další trailer.

Update Bridge Commander Czech Fan Site a Final Trailer Armada 2
19.11.2001 14:30
Na Bridge Commander Fan Site jsem právě přidal patnáct nových screenshotů z tohoto připravovaného hvězdného simulátoru, který se mílovými kroky blíží svému dokončení.

Z Download sekce si můžete rovněž stáhnout Final Trailer ke strategii Star Trek: Armada 2.

Rozhovor s Brianem Baglowem z Digital Bridges
18.11.2001 9:20
Byla to fuška, ale nakonec tu přece jen máme rozsáhlý pětistránkový rozhovor s Brianem Baglowem z Digital Bridges - firmy, která se zabývá hrami na mobilní telefony. Dozvíte se hromadu věcí o problémech, kterým musí vývojáři čelit, o nových nápadech, které mají a navíc se dozvíte i něco více o hrách Star Trek: First Duty a Star Trek: Prime Directive, které Digital Bridges vyvíjí pro koho jiného než pro Activision.

Screenshoty Star Trek: The Next Generation Klingon Honor Guard
16.11.2001 19:10
Další screenshoty? Ano! Dnes z rozporuplně přijaté 3D akce Star Trek: The Next Generation Klingon Honor Guard postavené na enginu Unrealu. Podle mě je to naprosto skvělá hra a jednou se tu určitě objeví její recenze, ale do té doby se musíte spokojit s více než dvacítkou screenshotů.

Screenshoty Star Trek: Klingon Academy
15.11.2001 20:42
Rovných sedm desítek screenshotů z vesmírného simulátoru Star Trek: Klingon Academy dnes rozšíří zdejší Screenshot sekci.

Screenshoty Star Trek: New Worlds
14.11.2001 10:55
Na dnešní den jsem pro Vás připravil přes sto screenshotů z kontroverzní 3D strategie Star Trek: New Worlds. Co se této hře určitě vytknout nedá, je kvalitní grafické zpracování.

Nové downloady a screenshoty Star Trek: Armada 2
13.11.2001 11:00
Když jsem zjistil, že mé pozornosti uniklo intro Armady 2, pojal jsem zlé podezření a pořádně prosmejčil homepage této hry. A vskutku: Našel jsem jeden nový wallpaper opět ve třech rozlišeních, dvě nové hudební stopy - tentokráte s klingonskou tématikou a rovněž šestnáct nových screenshotů. Zájemci prohlížejte a stahujte.

Screenshoty Star Trek: Starfleet Command Volume 2 Empires at War
12.11.2001 23:55
Sérii Starfleet Command dnes uzavřeme - alespoň co se screenshotů týče.

Screenshoty Star Trek: Starfleet Command
11.11.2001 10:05
Další hrou o které jste se tu prozatím příliš nedozvěděli, je Star Trek: Starfleet Command. Pro začátek Vám nabízím screenshoty.

Intro Star Trek: Armada 2
10.11.2001 10:05
Právě jsem objevil intro z Armady 2, které si můžete stáhnout z Download sekce.

Recenze Star Trek: Away Team od Jirky Bigase a další informace
10.11.2001 9:50
Šéfredaktor nového on-line časopisu o počítačových hrách GamePlanet.cz Jiří Bigas mi poslal svoji recenzi takticko-akční hry Star Trek: Away Team, kterou si můžete přečíst zde.

Na Bridge Commander Czech Fan Site jsem dnes přidal tři nové Screenshots of the Week, takže všichni zájemci se mrkněte sem.

A ještě Armada 2: Praotec Trekkie mě včera informoval, že Armada 2 je již GOLD, takže plánované vydání v America příští středu se zřejmě stihne. Abyste nebyli moc smutní, že si ještě musíte nějakou tu dobu počkat, než se objeví i u nás, tak se podívejte na tohle kraťounké patnáctivteřinové video. I když se toho příliš nedozvíte, tak Vám jistě neujde nádherná grafika, která na Vás čeká. Za upozornění na existenci tohoto videa děkuji pravidelnému čtenáři ze Slovenska (víš, žes mi snad ještě nikdy neřekl, jak se vlastně jmenuješ?) A pozor! Tajná informace, která se ke mně dostala od dobře informovaného zdroje, který nechce být jmenován asi nepotěší pár z Vás. V českých luzích a hájích se totiž uvažuje, že se u nás Armada 2 bude prodávat s anglickým manuálem, protože kvůli těm pár lidem, kteří si jí koupí (to není z mojí hlavy), nemá cenu ho překládat do češtiny. No, co Vy na to? Momentálně se u nás prodává jen polovina vydaných Star Trek titulů, teď se možná přestanou překládat manuály a za chvíli se sem asi Star Trek hry přestanou dovážet vůbec. Eh což, vždyť to stejně nikdo nehraje...