Informace o Star Trek: Away Team
31.1.2001 1:39
Sice jste si museli chvilinku počkat, ale update už je konečně tu a s ním ohromné množství informací: V první řadě se můžete začíst do osmistránkového preview, které obsahuje téměř všechny dostupné informace. Zbývající údaje budou doplněny v nejbližší době. Dále se vám nabízí ke shlédnutí jeden obrázek (tzv. concept art aneb výtvarný návrh) a neuvěřitelných 105 screenshotů - jsem zvědav, kdo z vás si je všechny prohlédne. Toto vše doplňuje download šesti wallpaperů v různých rozlišeních, dvou screensaverů a dvanácti zvukových ukázek pro PC i pro Macintoshe, takže si tuto nadílku užijte!

Star Trek: Away Team má oficiální stránku!
29.1.2001 10:37
Dne 18.1.2001 byla spuštěna oficiální homepage hry Star Trek: Away Team. Redakci Star Trek Games.CZ a několika dalším šťastlivcům byla udělena několikahodinová EXKLUZIVNÍ lhůta pro vstup na tuto stránku, kterou po určitou dobu chránilo heslo. Bohužel mi Mike Webster - člověk který se v Activisionu zabývá komunikací s tiskem - poslal tuto informaci na náš starý mail, který vybírám pouze příležitostně, a tak jsem se o tom dozvěděl až dnes. Pokusíme se ale tuto chybu co nejdříve napravit, a proto můžete čekat vyčerpávající preview, doplněné hromadou screenshotů a downloady wallpaperů, screensaverů a zvuků. Star Trek: Away Team vychází 1. dubna 2001!

Když update, tak update!
26.1.2001 23:17
Rozhodl jsem se, že plánovaný mega-update rozdělím na dvě části, abyste na něj nemuseli tak dlouho čekat. Co je tedy nového? Určitě jste si už všimli drobných odlišností v designu stránek. Tato změna by měla urychlit načítání a přispět ke zjednodušení a zrychlení dalších updatů. Vás ale zajímá především obsahová stránka věci, takže se do ní pusťme: V první řadě tu na vás čeká preview připravované hry Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars, které obsahuje všechny dosud známé informace, doplněné souborem všech do této doby zveřejněných screenshotů. V hlavním menu se objevila nová položka "Obrázky", ve které budete nacházet (překvapivě) obrázky, které nejdou dost dobře zařadit do kategorie screenshotů, ale které stojí za to zveřejnit. Prvním zástupcem je opět Dominion Wars. Rovněž sekce "Downloadů" doznala nových přírůstků v podobě wallpaperů k hrám Star Trek: Armada a pro dnešní update typické Dominion Wars. V druhé části updatu si budete moci přečíst Markovu recenzi hry Star Trek: The Next Generation Birth of the Federation a chystá se jedno velké překvapení (snad to stihneme), K Birth of the Federation se pojí i následující výzva: Pokud někdo rád hrajete tuto hru a máte chuť si to rozdat v Internetovém multiplayeru, ozvěte se co nejdříve Markovi, který s Davidem pořádá příští víkend tento zajímavý match.

Připravujeme HELP sekci
24.1.2001 12:30
Přesně tak. Rozhodli jsme se, že založíme HELP sekci, ve které se vám budeme snažit pomoci s problémy při spouštění, nastavování ale i samotném hraní Star Trek her. Stačí když pošlete mail mně nebo Markovi, my váš problém vyřešíme a řešení se objeví v HELP sekci. Pokud bychom si s vaším problémem sami poradit nedokázali, požádáme o pomoc ostatní čtenáře. Však on to někdo vědět bude. Takže neváhejte a pište!

Informace o Dominion Wars
24.1.2001 11:23
Právě před chvílí jsem se bavil s Mikem Holcombem z Gizmo Games, který se omlouval za zpoždění při rozjezdu oficiální stránky Dominion Wars. Prý si chtějí být stoprocentně jistí, že vše je připraveno s co nejlepším obsahem. Stránka by měla podle něj nastartovat do dvou dnů. Dokonce se možná dočkáte i nějakého toho překvápka...

Další update se blíží
22.1.2001 02:00
Omlouváme se za nedostatek updatů na těchto stránkách. Bohužel nám do nedovoluje časové zaneprázdnění. Tento týden by to už ale mělo být lepší, takže se můžete těšit na nějakou tu recenzi, downloady, a protože právě dnes má nastartovat Oficiální stránka Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars, můžete se rovněž těšit na hromadu informací o této připravované strategii. Do té doby se mějte fajn. Vaše redakce.

Soutěž!!!!!
4.1.2001 22:08
Skvělá zpráva pro všechny Trekkies! Konečně soutěž, která je určena právě vám! Internetové knihkupectví Mordor se rozhodlo sponzorovat historicky první soutěž na Star Trek Games.CZ a věnovalo do soutěže tři výtisky knihy Star Trek: Nová Generace Otázka bezpečnosti. Tři šťastlivci z vás se do ní na začátku února po vylosování soutěže budou moci s chutí začíst. Stačí správně odpovědět na čtyři otázky a poslední den v lednu si držet palce. Rád bych poděkoval všem, kteří se na přípravě soutěže podíleli. V první řadě Kubovi a Ondrovi, kteří vytvořili odpovídající stránky a potom všem, kteří se snažili (i přes chybu na serveru, kterou se nám dosud nepodařilo odhalit) soutěž zprovoznit. Jmenovitě mezi ně patří především Marek, Gandalf, Orm, Jana a několik dalších dobrovolníků. Díky vám všem může dnes soutěž začít! Hodně štěstí!