A další hromada videí
31.5.2006 11:55
Odposledka se nám urodila spousta nových videí týkajících se Legacy i Tactical Assault, takže hurá na ně. Nové záběry z hraní taktické simulace Star Trek: Legacy můžete shlédnout ve třetím a čtvrtém gameplay videu, přičemž ozvláště to čtvrté stojí za to. V E3 Insider Dual Interview na vás čeká rozhovor s dvojicí producentů Legacy a v Bethesda E3 2K6 Booth Tour se projdete stánkem vydavatele Bethesda Softworks, kde kromě Legacy uvidíte i první záběry z hraní Tactical Assault (a Pirátů z Karibiku). Několik vteřin z hraní Star Trek: Tactical Assault na vás čeká i v dalším videu, které naleznete v příslušné části sekce Downloadů. Kromě pohyblivých obrázků si navíc můžete prohlédnout dva nové screenshoty z Legacy a dvanáct z Tactical Assault.

Další videa z hraní Star Trek: Legacy
18.5.2006 8:55
Z LoadedInc.com pochází další, tentokrát víc než čtyřminutové, video z hraní Star Trek: Legacy a musíme uznat, že nevypadá vůbec špatně. Kdo nechce sledovat streamovanou verzi, může si kompletní záznam stáhnout přímo od nás. O pár dní starší je kratší video z G4 TV, na kterém je zpovídán Ian Davis a v prostřizích zuří bitva v mlhovině.

Oficiální trailer k Star Trek: Legacy
12.5.2006 19:42
Světlo světa spatřil první oficiální trailer k taktické akci Star Trek: Legacy, který si můžete stáhnout od nás, stejně jako jedenapůlminutový záznam přímo z hraní, v němž Kirkova Enterprise bojuje s třídou Miranda. Komu by to nestačilo, může si v galerii prohlédnout jedenáct nových screenshotů.

Star Trek: Away Team skladem!
9.5.2006 16:10
Čerstvá informace praví, že na (X)zone.cz je k dispozici deset kusů taktické týmové akce Star Trek: Away Team za výhodnou cenu Kč 399,- (platí pouze do vyprodání zásob). Objednávat můžete zde.

Spousta nového materiálu
8.5.2006 12:08
Dnes si můžete prohlédnout jedenáct nových obrázků z DS i PSP verze taktické simulace Tactical Assault a šest nových screenshotů z hybridní akce Legacy. Na STGU zveřejnil Stylsy trojici tapet s tématikou Legacy, které si můžete stáhnout i v naší sekci Downloads. A komu už chyběl další rozhovor, může si přečíst interview s Ianem Davisem a Petem Hinesem.