Recenze Star Trek: Academy Trainer
29.4.2009 19:11
Pokud se dnes večer nechystáte na předpremiéru nového startrekového filmu, vezmete možná zavděk recenzí propagační flashové hříčky Star Trek: Academy Trainer s kompletním obrazovým průvodcem celou hrou.

Nové screenshoty ze Star Trek Online a videa z hraní Star Trek: D-A-C
28.4.2009 21:09
Dnes si v naší galerii můžete prohlédnout trojici nových obrázků ze Star Trek Online. Pokud si budete chtít zkrátit čekání na toto MMORPG nějakou jinou hrou, pak rozhodně nepřehlédněte více než patnáct minut záběrů z hraní akční vesmírné střílečky Star Trek: D-A-C, rozdělených do sedmi videí, z nichž tři jsou komentovaná samotnými vývojáři a obsahují mnoho zajímavých informací.

Historie startrekových her ve Score
27.4.2009 19:24
V uplynulých dnech se na stáncích objevilo nové číslo herního časopisu Score, v němž kromě celé řady dalších věcí najdete i čtyřstránkové téma věnované historii startrekových her, které pro Score sepsal Jirka Bigas. Pokud se vám 183. číslo dostane do rukou, určitě nalistujte stranu 100 a připomeňte si to, co už ve většině případů odvál čas. Zároveň si na DVD nenechte utéct plnou verzi vynikající real-time strategie Sins of a Solar Empire, kterou si navíc můžete zpříjemnit fanouškovskou modifikací Star Trek: Sacrifice of Angels 2. Tu lze v aktuální betaverzi stáhnout například z FileFrontu.

Krapet nových informací k Star Trek: D-A-C a několik obrázků
24.4.2009 20:33
Včera došlo k oficiálnímu oznámení akční vesmírné střílečky Star Trek: D-A-C, a tak jsme k našemu preview z minulého měsíce mohli doplnit několik upřesňujících informací. Zároveň se také objevilo pár nových screenshotů, které najdete v naší galerii, jakož i obrázek přebalu verze pro XBLA.

Další rozhovor s Craigem Zinkievichem o Star Trek Online a plakát k D-A-C
20.4.2009 21:09
Protože Craig Zinkievich poskytuje jeden rozhovor za druhým, nesmíme polevit ani my, a tak vám dnes servírujeme další z nich, ve kterém se dozvíte něco o klingonské frontě, ekonomice nebo třeba epizodickém obsahu.

Nedávno se také objevil nový plakát k tajemstvím obestřené akční vesmírné střílečce Star Trek: D-A-C, který si můžete prohlédnout v naší galerii.

Rozhovor s Craigem Zinkievichem o Star Trek Online a trojice nových obrázků
12.4.2009 9:39
Dnes si můžete přečíst další rozhovor s výkonným producentem Star Trek Online Craigem Zinkievichem. Tentokrát nejen na téma lodních interiérů, hráčských flotil, peněz a vybalancování pro různě aktivní hráče. Zároveň si můžete prohlédnout tři nové screenshoty.

První informace o mobilním Star Treku
2.4.2009 22:19
Jirkovi se podařilo vyzískat skromné informace a několik prvních obrázků z chystané startrekové hry určené pro mobilní telefony. Pokud patříte k těm, kteří si rádi krátí dlouhou chvíli hraním na svém telefonu, určitě se podívejte, co se pro vás chystá.

Pokud se nepočítáte k rostoucí skupině majitelů herních konzolí, možná jste smutnili kvůli tomu, že se k vám nedostane nová akční vesmírná střílečka Star Trek: D-A-C. Teď už však nemusíte, protože jak vyplývá z webu Paramountu, objeví se tato hra i na obrazovkách osobních počítačů. Čekání si mezitím můžete zkrátit prohlížením dvojice nových screenshotů.