Updatík
22.4.2001 22:33
Nejprve menší pohled do nepříliš vzdálené budoucnosti. V úterý vychází 87. číslo Score, ve kterém si budete moci přečíst preview hry Star Trek: Armada 2, dozvíte se novinky ohledně Star Trek: Dominion (novinka i pro nás, abychom pravdu řekli). Spousta lidí bude určitě zvědava na recenzi Away Teamu, ke kterému ve Score najdete i návod v podobě strategických tipů a popisů zbraní a vybavení. Na CDčku pak najdete demoverzi (jak jinak) Away Teamu, takže si ji budete moci zahrát všichni a nejen lidi s pevným připojením. (Konečně stejné informace se dozvíte z banneru nahoře.)

A teď si propereme dubnový Level. Na dvaadvacáté stránce najdete v novinkách pár užitečných informací o Star Trek: Armada 2 a Star Trek: Borg Assimilator. V sekci kdy.to.bude? narazíte na Star Trek: Bridge Commandera plánovaného na 3. čtvrtletí tohoto roku. Myslím, že je zcela zbytečné odkazovat ještě někoho na recenzi Away Teamu, ale pro pořádek - najdete ji na 72. straně. A už opravdu jenom na doplnění: V recenzi hry Adventure Pinball: Forgotten Island je v kolonce Jiná volba uveden Star Trek: Pinball. Na CDčku najdete ještě screenshoty z Borg Assimilatora a toť vše.

Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars pre-beta build!
15.4.2001 10:21
Bomba zpráva! Mike Wallis ze Simon & Schuster Interactive dodržel slovo, a tak jsme si v sobotu ráno mohli poprvé zahrát před-beta verzi taktické hry Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars. To, že jsme jediní v téhle republice, kdo ji má, nemá snad ani cenu zmiňovat. Rád bych poděkoval našemu hostiteli Spider.CZ a zejména pak panu Vojtíškovi, bez jehož pochopení by toto vše nebylo možné. Děkujeme! Ale ani Vy nemusíte být smutní, protože se můžete podívat na intro z této před-beta verze. Desetimegový tzv. TEASER si můžete stáhnout z naší Download sekce. Nevypadá to špatně. A v každém případě se můžete těšit na podrobné preview založené na našich zkušenostech z hraní.

Textový mini-update a pár recenzí Away Teamu (+ cheaty)
11.4.2001 19:27
Vezměme si na paškál 86. číslo Score. Na 18. straně najdete v Jízdním řádu Dominion Wars, naplánované údajně na 20. dubna. (P.S.: Pokud se nic nepředvídatelného nestane, tak nám Mike Wallis ze Simon & Schuster Interactive každým okamžikem pošle před-beta verzi této hry na naše FTP – už se moc těšíme!) Star Trek: Voyager Elite Force sice nevyhrál cenu „Nejlepší akce“ loňského roku, ale ICE si pro něj ve svém TOP 5 místo našel. Toť ke Score vše. Teď GameStar 28/2001. Na přiloženém CD najdete patch ke Star Trek: Armada v1.2. V Release dates na straně 16 najdete v dubnu zmínku o Away Teamu, Bridge Commanderovi (u kterého to ovšem nehrozí) a Dominion Wars (u kterého se uvidí, ale jsme spíše skeptičtí). No a vrcholem tohoto čísla je na straně 17 mini-info o datadisku k Elite Force (P.S.: Nedávno se objevila kupa nových screenshotů, které od nás můžete čekat o víkendu). Tím jsme vyřídili GameStar. No a přes dnes vyšlý Level se dostaneme k Away Teamu, jehož recenzi najdete právě v posledním prestižním magazínu počítačových her. Away Team tu od Mirka Zemana dostal „pěkných“ 5.4/10 (nejmíň, co jsme dosud viděli, až na jednoho Amíka, co vykřikoval, že Baldur’s Gate II je stejně lepší). Doufáme, že Mirkovi nebude vadit, když tu budu citovat poslední dvě věty jeho recenze (necelé): „…, mohla by to být docela dobrá hra. Takhle dosahuje stejně pochybné kvality jako televizní seriál.“ Výborně, Mirku. No a teď se podíváme zase někam jinam. Away Team by podle internetového ceníku JRC již měl být v prodeji za „standardních“ Kč 1599,-- a kdo z Vás chce, může si přečíst pár dalších recenzí. Našemu srdci (a i jazyku) bude nejblíže recenze na BONUSWebu, kde Away Team dostal 86%. Mezi další recenzenty patří Gamedr.com (84%), GAMESDomain, GamePower, GameSpot Germany (7.9/10), HQGaming.com (7/10) a The Armchair Empire (8.5/10) + možná už desítky čtenářských recenzí velmi různorodé kvality. Těm z Vás, kteří už Away Team hrají, se budou možná hodit první cheaty: Během hry napište „CHEATER“ a poté podle potřeby následující: "IWIN" (vyhrajete aktuální misi) a "MEDIC" (uzdravíte všechny členy týmu). Nutno dodat, že tyto cheaty jsou bez záruky, protože jsme je ještě neměli tu čest vyzkoušet, kdyžtak dejte vědět.

Star Trek: Voyager Elite Force Expansion Pack Preview
7.4.2001 23:18
Omlouváme se za nedostatek updatů - paříme totiž naplno Away Team, abychom Vám mohli v brzké době nabídnout podrobnou recenzi. Přesto pro Vás máme něco nových informací: Jak jste si jistě všimli, vydání Away Teamu se oddálilo a momentálně to vypadá, že vyjde někdy v druhé polovině tohoto měsíce.
Tom Luthman pracuje přesně jako švýcarské hodinky a 1. dubna nám poslal první oficiální betaverzi jeho nové hry WinBorgWar 2 (oficiální proto, že jsme dostali pod rukou i "neoficiální" verzi o čtrnáct dní dříve). Jeho nový počin vypadá po všech stránkách zajímavě a při hraní jsme se výborně bavili. Začínáme vychytávat mušky, abychom Vám zajistili co nejlepší herní prožitek. Datum vydání: říjem 2001 však stále platí.
No a konečně: I když se spožděním, předkládáme Vám preview ohlášeného Expansion Packu k 3D akci Voyager Elite Force. Zvědavci si mohou navíc přečíst rozhovor s vedoucím projektu Kenem Hoeksterem a nikdo určitě nepohrdne přehlídkou všech dostupných screenshotů (no, různé stránky tvrdí, že mají nové super screenshoty z Expansion Packu, ale típnout pár obrázků z Holomatche a vydávat je kdo-ví-za-co bychom mohli taky, že?

Diane Carey - Star Trek: Nejlepší osudZačíná dubnové kolo naší soutěže!
1.4.2001 23:58
Po březnové smršti cen bylo velmi těžké sehnat něco, co by se Vám zavděčilo, nakonec jsme se rozhodli pro tři výtisky téměř pětisetstránkové knihy Star Trek: Nejlepší osud od Diane Carey. Otázky jsou jako vždy jednoduché, takže vesele soutěžte!

Výherci březnové soutěže!
1.4.2001 23:57
Další měsíc uplynul jako voda, a my tak můžeme vyhlásit výsledky březnové soutěže s firmou Bohemia Interactive. Nejdříve jako obvykle správné odpovědi:
Z obalu hry Star Trek: Conquest Online na Vás shlíží samotný Q. Dalším chystaným počinem vydavatelství Simon and Schuster Interactive je hra Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars. Nedávno vyšlá hra Star Trek: Away Team se z nabízených her nejvíce podobá vynikajícím Commandos. A našeho největšího distributora počítačových her - firmu Bohemia Interactive - snad ani nemusím představovat.
Tolik ke správným odpovědím - otázky byly snadné, a tak i počet účastníků vyšplhal do závratných výšin. Nakonec se ale štěstěna usmála na následující čtveřici:
Originální hru Star Trek: Conquest Online, tričko a kšiltovku EA Sports vyhrávají Adam Kroc a Pavel Moravec! Originální hru Star Trek: Invasion a tričko EA Sports získává Jan Váňa! A originálku Star Trek: Invasion s kšiltovkou EA Sports dostane Petr Křepelka! Všem gratulujeme!