Neoficiálně: Star Trek: Voyager Elite Force 2
31.3.2002 23:30
Je to pravda nebo ne? Skutečně se chystá pokračování akční FPS Voyager Elite Force? Kdo ví. Vše jsou zatím jenom pouhé spekulace, i když.... Následující zprávy berte s rezervou. Během několika dní by mělo být definitivně jasno, jak to vlastně je. Ovšem na to, že by měl být celý projekt stále ještě utajený, se toho v tomto článku dočtete až až.

Děkuji Praotci Trekkiemu za upozornění!

Další modifikace na Bridge Commander Czech Fan Site
31.3.2002 19:15
Poslední březnový den tohoto roku nám opět přináší nové modifikace pro vesmírný simulátor Star Trek: Bridge Commander - Nova torpéda, tri-kobaltová torpéda, nové hvězdné pozadí, nové červenající se textury pro klingonský Bird of Prey a další modifikaci federální Sovereign. Toto vše naleznete v novém menu modifikací na Bridge Commander Czech Fan Site

Nové modifikace na Bridge Commander Czech Fan Site
30.3.2002 20:02
Rozhodl jsem se, že tu opět začnu psát o updatech na Bridge Commander Czech Fan Site, protože takhle to vypadá, jako že jsem to snad "zabalil". Kdepak! Mod scéna Bridge Commandera žije. Dnes si můžete stáhnout nový model federálního křižníku Steamrunner a také maskovací technologii pro třídu Sovereign. Ze včerejška pak musím zmínit vynikající model původní Kirkovy Enterprise NCC-1701.

Preview Star Trek: Starfleet Command 3
28.3.2002 20:40
Většina z vás o tom již jistě ví, ale podrobné preview se bude hodit určitě všem. Activision oznámil práce na třetím díle série Starfleet Command. Podrobné informace včetně všech dvou dostupných screenshotů naleznete přímo tady.

Star Trek: Bridge Commander - český manuál!
18.3.2002 22:45
Na Bridge Commander Czech Fan Site si všichni hráči vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander mohou stáhnout devadesátistránkový český manuál. Užijte si ho!

Star Trek: Bridge Commander Czech Fan Site
10.3.2002 11:55
Jen aby řeč nestála tu uvedu samozřejmou věc. Pozornost všech Trekkies hráčů se dnes upírá k vesmírnému simulátoru Star Trek: Bridge Commander, takže na něj soustředím svoji pozornost i já. Proto se na těchto stránkách teď nebude objevovat tolik updatů, jak by si zasloužily. V popředí mého zájmu momentálně stojí Bridge Commander Czech Fan Site, takže se nezapomínejte stavovat tam!

Několik dní staré informace o projektu tvorby českých Star Trek her praví, že vedoucí projektu Mr. Spock vybral dvacítku kandidátů na různé pozice ve vývojovém týmu, se kterými plánuje osobní schůzku. Ale pozor! O místu a času konání tohoto srazu budete předem informování, protože zváni jsou všichni, kteří mají k tomuto tématu co říct!

Star Trek: Bridge Commander vyšel v ČR!
8.3.2002 19:59
Podle Báry Veselé ze společnosti Cenega dorazil Bridge Commander do obchodů. Ti, kteří si ho chtějí koupit, si musí připravit 1.599 Kč. Hra je distribuována v DVD boxu a s anglickým manuálem.

Star Trek: Bridge Commander vyšel v USA!
1.3.2002 23:55
Tak nám včera vydali v Americe vesmírný simulátor Star Trek: Bridge Commander. My si na něj sice musíme ještě pár dní počkat, ale to neznamená, že si nemůžeme trošku zaexperimentovat s demoverzí. Před několika dny se totiž pomaloučku rozjely modifikace Bridge Commandera. Pokud si chcete poslechnout nové zvuky, podívat se na nějakou tu novou grafiku, nebo si třeba v demu zahrát za Sovereign či Ambassador, mrkněte se na Bridge Commander Czech Fan Site