Recenze Convergence
28.2.2007 14:09
Napodruhé jsem si našel dostatek volného času, abych mohl dohrát neoficiání datadisk Convergence pro third person akci Star Trek: Deep Space Nine The Fallen až do konce, a dnes vám přináším jeho recenzi.

Recenze Legacy
25.2.2007 16:06
V dnešní recenzi si ještě jednou proklepneme toho času poslední oficiální startrekovou hru Star Trek: Legacy a to z pohledu Pavla Dobrovského.

Při toulkách po internetu jsem narazil na jeden poměrně nový artwork z chystané Star Trek Online, který si můžete prohlédnout v naší galerii.

Recenze New Worlds
22.2.2007 10:18
Pamatuji si, jak jsem na 3D real-time strategii Star Trek: New Worlds kdysi rozepsal návod a rozkreslil několik map. Škoda, nebylo dost času a vůle návod dokončit. Tak si alespoň přečtěte recenzi z Levelu.

Recenze Generations
19.2.2007 10:25
Nedávno jsem se opět pokusil zprovoznit výbornou 3D akční adventuru Star Trek: Generations a bohužel opět neúspěšně. Nicméně, i přes tento nezdar si dnes můžete přečíst recenzi této hry od Tomáše Smolíka z Levelu.

Recenze Bridge Commander
16.2.2007 9:36
Databázi Levelu budeme plenit tak dlouho, dokud ji nevypleníme, to je jednou jisté. Dnes nás o krok blíž k našemu cíli posune recenze vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander.

Pokud si chcete usnadnit hraní Star Trek: Legacy, můžete vyzkoušet nový trainer, který vám přinese 200% impulzní rychlost, nevyčerpatelné phaserové baterie, nekonečný počet velitelských bodů a nezničitelné štíty.

Recenze Armada 2
13.2.2007 10:52
Volnou chvilku bez novinek si dnes vyplníme recenzí real-time strategie Star Trek: Armada 2 původně pocházející z Levelu.

Star Trek: Legacy patch v1.2
10.2.2007 12:14
Bethesda vydala v pořadí druhý patch pro vesmírnou akci Star Trek: Legacy, který si můžete stáhnout přímo odsud. Patch přináší několik oprav ve hře pro jednoho i více hráčů (podrobnosti zde).

Pokud jste se ještě nenabažili recenzí Star Trek: Legacy, nezapomeňte si přečíst recenzi PC verze této hry na Bonuswebu (50 %) (thx Google) a první Koraxovy dojmy z hraní.

Recenze Birth of the Federation
7.2.2007 10:08
Dnes se po delší době vrátíme k nějaké té starší hře. Konkrétně si můžete přečíst recenzi tahové strategie Star Trek: The Next Generation Birth of the Federation, která svého času vyšla v Levelu.

Další kratší článek o Star Trek: Legacy si můžete přečíst na serveru Pocitace.sme.sk. (thx omi)

Pozvánka na sraz Theta Fleet
5.2.2007 9:07
V neděli 11. února od 11 hodin se v Pizzerii Einstein na pražském Smíchově koná už třetí sraz příznivců online hry Theta Fleet. Na akci jsou zváni všichni současní i budoucí hráči této české hry. Bližší informace najdete na domovských stránkách.

Na Bonuswebu si také můžete přečíst recenzi Xbox 360 verze vesmírné akce Star Trek: Legacy, ze které si hra odnesla standardních 65 %. (thx Google)

Domovská stránka Klingon Honor Guard
2.2.2007 16:19
Myslíte si, že je trochu pozdě upozorňovat na domovskou stránku 3D FPS Star Trek: The Next Generation Klingon Honor Guard, která vyšla v roce 1998? Máte částečně pravdu. Nicméně, za novinku to přesto stojí. Prohrabali jsme se hromadou materiálů v našem redakčním archivu a z jeho hlubin vyprostili téměř plně funkční původní domovskou stránku, kterou svého času spravovala dnes již dávno zaniklá společnost Microprose. Pokud si chcete zavzpomínat - nebo zjistit, jak tato stránka tenkrát vypadala - stačí, když kliknete na tento odkaz.