Projekt Lightspeed pokračuje
22.8.2005 8:47
Není to tak dávno, co jsem vás informoval o téměř jistém zániku závodního projektu Lightspeed GoGo.Finche. GoGo se však nenechal srazit nepřízní osudu na kolena a začal na Lightspeed pracovat znovu od začátku. No a dnes si už můžete stáhnout novou alfaverzi v0.01 (3,07 MB), případně se začíst do GoGova deníčku vývojáře.

Reportáž ze Star Trek Games.CZ Battlefest S.05
14.8.2005 16:48
Dnes budete moci konečně zjistit, jak to vypadalo na posledním startrekově herním Battlefestu S.05, který se konal minulý měsíc v Praze na Palmovce. Kromě základní reportáže si můžete prohlédnout i doprovodnou fotogalerii, obsahující téměř padesát snímků.

Na domovské stránce Final War 2 si můžete prohlédnout několik nových obrázků z chystaného Star Gate modu, nicméně pro nás zajímavější je informace o připravované nové verzi této vesmírné taktické střílečky s označením Final War 2.5. Co na nás čeká, se už dozvíte na výše uvedené domovské stránce.

Na delší dobu zřejmě poslední informace o akční střílečce Star Trek: The Neutral Zone 2 - po dokončení současného projektu v chorvatských Cateia Games se tým vrhne na vývoj hry Crimeya s pracovním podtitulem Imperial Wars. Po dokončení tohoto komerčního titulu k němu Krešo vytvoří zdarma dostupnou totální startrekovou modifikaci.

Něco novinek
6.8.2005 17:36
Martin Šimek oznámil práce na modifikaci pro akční taktickou střílečku Star Trek: Final War 2, která se nechává inspirovat vesmírem seriálu Star Gate. Na modifikaci pracuje několik lidí a vy si prozatím můžete prohlédnout sadu prvních screenshotů.

David Ruml uvolnil první betaverzi v2.0 připravované akční střílečky Star Trek: Space War, kterou si všichni zájemci mohou stáhnout a vyzkoušet. V této verzi bylo úmyslně znepřístupněno několik položek, ale v rychlé bitvě si můžete povšimnout několika nových vylepšení.

Nepěkná zpráva pro všechny ty, kteří čekali na trochu svěžího vánku na poli startrekových freeware her, přišla od GoGo.Finche. Kvůli svému nezodpovědnému přístupu k zálohování přišel při nehodě pevného disku o významnou část závodního projektu Lightspeed, takže šance, že tuto nadějnou adrenalinovou hru ještě někdy spatříme, je mizivá.