Profily federačních lodí z Dominion Wars a nové screenshoty z Final War
27.8.2001 23:00
Pokračuji v profilování všeho, co se dá a dnes Vám nabízím profily federačních lodí ze hry Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars. Vyčerpávající informace o těchto plavidlech naleznete zde a ve screenshotech k této hře přibylo šest nových kousků zobrazujících třídu Achilles.

A ještě jednou screenshoty. Tentokráte z české hry Star Trek: Final War, která je podle informací autora Martina Šimka již v rukou betatesterů a míří tedy mílovými kroky k dokončení.

Dva Bridge Commander Screenshots of the Week
26.8.2001 20:20
Na Bridge Commander Czech Fan Site si můžete prohlédnout dva nové Screenshots of the Week, jakož i dočíst nové informace o tomto očekávaném hvězdném simulátoru.

Profily cardassijských kapitánů z Dominion Wars
25.8.2001 21:10
Profily kapitánů ze hry Star Trek: Deep Space Nine Dominion Wars dnes zakončím profily cardassijských kapitánů.

Profily Jem'Hadarských kapitánů z Dominion Wars
24.8.2001 20:10
Subjektivně tu zlou stranu v Dominion Wars zastupují Cardassiané a především Jem'Hadarové. Právě profily Jem'Hadarských kapitánů na Vás dnes čekají.

Pokud by někoho z Vás zajímalo, na čem jsem v uplynulých čtyřech týdnech pracoval nejvíce, zastavte se na této stránce.

Profily klingonských kapitánů z Dominion Wars
21.8.2001 20:25
Po federačních kapitánech jsou na řadě jejich alianční kolegové, tj. kapitáni Klingonské říše.

Screenshoty ze Star Trek: Armada 2
19.8.2001 22:45
Na podzim je naplánováno pokračování úspěšné vesmírné 3D real-time strategie Armada s všeříkajícím názvem Armada 2. Na této stránce se můžete podívat na některé zbrusu nové a některé starší screenshoty.

Ještě tu mám pro Vás rozpis práce anglického Activisionu. Vězte tedy, že na 14. září je naplánován Star Trek: Away Team / Armada Double Pack stejně jako Star Trek: Armada Special Edition. To má zřejmě připravit hráče na Star Trek: Armada 2, která vychází 23. listopadu. Vydání Star Trek: Bridge Commanderu ještě není přesně stanoveno. A když už o tom mluvím: Na Bridge Commander Czech Fan Site čeká na zájemce deset nových screenshotů.

Profily federačních kapitánů z Dominion Wars a screenshoty ze Star Trek: Invasion
18.8.2001 20:25
Tak jak se Vám líbili každodenní updaty? Bylo to fajn, ne? Profily důstojníků z Away Teamu jsou ale hotovy a na řadě jsou kapitáni z Dominion Wars, jejichž profily jsou neporovnatelně náročnější, což ostatně můžete posoudit sami.

Navíc se můžete podívat na screenshoty ze Star Trek: Invasion. To proto, abyste je mohli porovnat s těmi ze Star Trek: Shattered Universe, ve které půjde zhruba o to samé. Všechny rozstřílet!

A ještě jedna poznámka: Pokud si někdo z Vás již uložil do adresáře mail na Pavla Moravce - autora tipů ke hře Star Trek: Away Team, změňte si ho, prosím, na nový.

Profily vědeckých důstojníků ze Star Trek: Away Team a tipy ke Star Trek: Away Team
16.8.2001 20:25
Poslední profily posádky U.S.S. Incursion ze hry Star Trek: Away Team patří vědeckým důstojníkům. Pusťte se do toho. PavelOther mi poslal několik tipů, které se budou určitě hodit všem začínajícím hráčům Away Teamu. Díky, Pavle!

Star Trek: Shattered UniverseTéma dne: Star Trek: Shattered Universe
a screenshoty ze Star Trek: Final War

15.8.2001 20:15
Poslední hra z vesmíru Star Treku společnosti Interplay nese název Shattered Universe a dnes se Vám nabízí vše, co je dosud známo včetně všech uvolněných screenshotů a downloadů. Děkuji Indymu, že mě na existenci této hry upozornil!

Martin Šimek plní svoji normu a představuje další dva screenshoty ze své hry Star Trek: Final War. Příjemné pokoukání.

Profily inženýrů ze Star Trek: Away Team a Away Team trainer
14.8.2001 20:25
Další na řadě s profily na lodi U.S.S. Incursion jsou inženýři, takže tady je máte. Z Download sekce si můžete stáhnout trainer na Star Trek: Away Team, který Vám umožní používat donekonečna maskovací zařízení, mít nekonečný počet věcí v inventáři a Vaše phasery se nikdy nevybijí!

Nové screenshoty ze Star Trek: Final War
a Profily bezpečnostních důstojníků U.S.S. Incursion

13.8.2001 19:15
Martin Šimek vydal další dva screenshoty ze své hry Star Trek: Final War, na kterých jistě nepřehlédnete jednu z nejnebezpečnějších známých ras.

Ke včerejším profilům zdravotních důstojníků ze hry Star Trek: Away Team dnes přibývají profily všech čtyřech bezpečnostních důstojníků.

Bridge Commander Screenshot of the Week 39Profily zdravotních důstojníků ze Star Trek: Away Team
a Star Trek: Bridge Commander Screenshot of the Week

12.8.2001 22:40
Kdysi dávno se tu objevily profily velících důstojníků lodi U.S.S. Incursion ze hry Star Trek: Away Team. Po dlouhé době se k nim tedy dnes přidávají profily jejich kolegů zdravotníků.

Také vyšel již 39. Bridge Commander Screenshot of the Week, který tentokráte ukazuje blíže nespecifikované barevné cosi. K tomu si na Bridge Commander Czech Fan Site můžete prohlédnout další tři zbrusu nové screenshoty z tohoto vesmírného simulátoru.

Recenze a screenshoty Star Trek: Voyager Elite Force Expansion Pack
11.8.2001 16:50
Počet recenzí od Q vzrůstá. Dnes se můžete začíst do jeho recenze 3D akční hry Star Trek: Voyager Elite Force Expansion Pack, a aby jste si mohli o hře udělat ještě lepší představu, prohlédněte si tři desítky (na těchto stránkách) nových screenshotů.

Další screenshoty ze Star Trek: Final War a recenze Star Trek: Away Team
10.8.2001 19:35
Máme tu další nové screenshoty z české hry Star Trek: Final War. Vychutnat si je můžete přímo tady.

Konečně se tu také objevuje recenze akčně-taktické hry Star Trek: Away Team, kterou napsala Mindy (pardon, chtěl jsem říct napsala dvojice Mae2000 & Indy). Omlouvám se, kluci.

Star Trek: Borg Assimilator ZRUŠEN!
7.8.2001 22:48
Jak mě včera ve večerních hodinách informoval Praotec Trekkie, Activision minulý pátek oznámil, že odkládá vývoj první real-time strategie z vesmíru Star Treku - Star Trek: Borg Assimilator, který pro něj vyvíjel tým Cyberlore. Důvodem je údajně, že ranná verze hry plně nezapadá do vesmíru Star Treku. Požádal jsem Suzanne Panter z anglické pobočky Activisionu o její vyjádření a to zní:
"Ano, bohužel to je pravda. Activision si hru prohlédl a bylo rozhodnuto, že herní návrh plně neodpovídá návrhu vesmíru Star Treku. Avšak, zrušení Borg Assimilatoru nebude mít vliv na ostatní Star Trek hry Activisionu, které jsou právě ve vývoji - Star Trek: Armada II a Star Trek: Bridge Commander."
Pak ještě dodala, že mi žádné nové screenshoty ani video ukázku poslat nemůže, ale že za pár týdnů se objeví nové obrázky ze zbývajících dvou her a ty mi pošle. Spadla klec...

Nové screenshoty ze Star Trek: Final War a informace o The Fallen na Macintoshe
1.8.2001 20:10
Martin Šimek poslal další várku screenshotů z připravované hry Star Trek: Final War, které doplnil o výstižné komentáře, takže neváhejte a prohlížejte.

A ještě jedna zpráva: Po dvou letech vývoje dnes vyšla third-person akční hra Star Trek: Deep Space Nine The Fallen i pro Macintoshe a podle dostupných informací se od PC verze liší pouze minimálně. U nás ji sice neseženete, ale normálně se prodává za 29.95 dolaru.