Sada nových obrázků z Legacy
26.10.2006 9:23
V galerii najdete jedenáct nových screenshotů a dvojici renderovaných obrázků z hybridní akce Star Trek: Legacy, ke které se pojí i další informace: Podle domovských stránek bylo její vydání v USA posunuto na 21. listopadu a podle toho, co na Lapiduchu napsal be_c, by se mělo posunout rovněž vydání Star Trek: Tactical Assault, konkrétně na 14. listopadu. Ubisoft ve svém tiskovém prohlášení z předvčerejšího dne uvedl, že v Evropě vydá Encounters, Legacy i Tactical Assault právě on a to zhruba v polovině prosince.

Pokud si mezitím chcete zavzpomínat na vesmírný simulátor Star Trek: Bridge Commander, respektive se dozvědět něco bližšího o modu Kobayashi Maru, přečtěte si Koraxovu recenzi.

Nové screenshoty, obrázky a videa
20.10.2006 11:40
V naší galerii si můžete prohlédnout sedm nových screenshotů z hybridní akce Star Trek: Legacy a čtyři renderované obrázky federálních lodí, které se v této hře objeví. Pokud vás mate nedostatek informací a obrazových materiálů k již vydané vesmírné střílečce Star Trek: Encounters a stejně jako Jirka začínáte pomalu uvažovat nad tím, jestli tato hra vůbec existuje, tak určitě shlédněte tři videa ze samotného hraní. A pokud přemýšlíte o tom, jestli vám Star Trek: Legacy poběží na vašem počítači, tak vězte, že k obstojnému hraní budete potřebovat Intel Pentium 4 2.66 GHz nebo vyšší (eventuelně AMD Athlon XP 2800+ nebo vyšší), AGP 8x nebo PCIe grafickou kartu se 128 MB VRAM a podporou Pixel Shader 1.4 a k tomu 512 MB RAM.

Data vydání
3.10.2006 7:39
Z včerejšího tiskového prohlášení Bethesdy jsme se dozvěděli konkrétní data vydání všech tří oficiálně chystaných startrekových her. Star Trek: Encounters byla upřesněna na dnešek, 3. října. Star Trek: Tactical Assault by do obchodů měla dorazit 24. října a Star Trek: Legacy 7. listopadu.

Novinky o všem možném
2.10.2006 15:08
Bethesda oficiálně oznámila, že hudbu pro její nové startrekové hry složili Rod Abernethy a Jason Graves. Jak se jim to povedlo v Star Trek: Legacy, můžete posoudit z několika ukázek na této stránce. Pokud vlastníte herní konzoli PlayStation 2 a brousíte si zuby na Star Trek: Encounters, měli byste zbystřit, protože tato hra by v USA měla vyjít tento týden. A na závěr si můžete prohlédnout šest nových obrázků z vesmírné simulace Star Trek: Tactical Assault a zároveň si stáhnout oficiální trailer, o kterém jsme tu před několika dny mluvili.