A zase Shattered Universe
26.10.2003 16:43
Kolem data vydání Shattered Universe budou zřejmě menší zmatky. Podle Henrika Markariana, programátora této hry, je na některých stránkách uváděný termín poloviny ledna mylný. Hru prý již schválila jak firma Sony (Playstation 2) tak Microsoft (Xbox) a pokud on ví, stále platí termín vydání Shattered Universe někdy v polovině listopadu.

Shattered Universe hlásí další zpoždění
24.10.2003 18:25
Jirka Bigas, který bedlivě sleduje dění kolem akční vesmírné střílečky Star Trek: Shattered Universe, mi poslal nemilou zprávu. Vydání této hry bylo opět odloženo a to na leden příštího roku. S platností jak pro Xbox tak Playstation 2 verzi.

Testování Linux serveru pro Elite Force 2 nadále pokračuje. Pokud máte zájem zapojit se do jeho odlaďování, můžete si odsud nyní stáhnout veřejnou beta verzi.

Elite Force 2 Linux server beta test
18.10.2003 15:59
Když už je patch pro 3D akční hru Elite Force 2 hotov, začali v Ritualu a Activisionu usilovně pracovat na Linux serveru pro tuto hru. Máte-li zájem založit vlastní testovací Linux server nebo se jen třeba v roli hráčů zúčastnit jeho odlaďování, zaskočte na tuto stránku.

Nové informace a wallpaper k Secret of Vulcan Fury
12.10.2003 14:15
Pokud už se nemůžete dočkat blížící se první epizody textové adventury Star Trek: Secret of Vulcan Fury od WDK Games, mohl by se vám hodit nový wallpaper, který si můžete stáhnout z Download sekce.

Od tvůrce Secret of Vulcan Fury Jiřího Bigase jsem obdržel novou upřesňující informaci: Vzhledem k technické náročnosti a s přihlédnutím k dodržení data vydání počátkem listopadu byl Jirka nucen přistoupit k zjednodušení grafické prezentace hry v tom smyslu, že obrázky doprovázející hru budou pouze ilustrační a nebudou se tedy měnit podle toho, co hráč ve hře udělá/neudělá/mohl by udělat apod. Osobně si myslím, že takováto změna není pro herní zážitek podstatná a je to rozhodně lepší než muset čekat třeba i o půl roku déle.

Download Elite Force 2 patch v1.10
10.10.2003 18:49
Finální verze patche v1.10 pro 3D akční střílečku Star Trek: Elite Force 2 je na světě. Jeho celková velikost se vyšplhala na 25 MB a můžete si ho stáhnout třeba z Tiscali Games.

Elite Force 2 patch v1.10 je hotov
5.10.2003 10:34
Po několika týdnech důkladného testování byla ukončena tvorba patche v1.10 pro 3D akční Elite Force 2. Čeká na nás spousta oprav pro hru více hráčů a jako bonus i čtyři nové multiplayerové mapy. To vše již počátkem následujícího týdne.

Ještě jednou se vrátím k otázce kupování Elite Force 2 z Německa. Ondřej Kašťák mi poslal odkaz na německý obchod Rollenspiel-Shop.de, který se nebojí posílat zásilky do naší republiky, takže vám nic nebrání objednat si Elite Force 2 právě tam.