Recenze Star Trek (Nintendo)
31.10.2002 22:22
Dnes si můžete konečně lokálně přečíst Jirkovu recenzi malé digi-hry Star Trek od Nintenda.

Star Trek: Starfleet Command 3 v ČR
29.10.2002 11:15
Mám pro vás čerstvou novinku týkající se vydání Starfleet Command 3 v České republice. Podle informací Báry Veselé z Cenegy by se u nás měla tato hra začít prodávat 22. listopadu. Zpoždění tedy není příliš velké, neanglicky mluvící hráče však nepotěší definitivní potvrzení pouze anglického manuálu.

Rozhovor se Scottem Brunem o Starfleet Command 3
29.10.2002 0:07
Konečně jsem si našel dostatek času na to, abych přeložil možná i poslední rozhovor týkající se taktické simulace Star Trek: Starfleet Command 3 předtím, než se tato hra objeví v obchodech. Jedná se o téměř osmistránkový megarozhovor se zbraňovým odborníkem Scottem Brunem z vývojového týmu Taldren. V rozhovoru se dozvíte spoustu velmi zajímavých informací, takže neváhejte a čtěte.

Thanks to Paladin from SFC3.NET!

Sváteční nadílka screenshotů ze Starfleet Command 3
28.10.2002 1:05
Dnešní den je opravdu bohatý na screenshoty z blížící se taktické simulace Star Trek: Starfleet Command 3. K dispozici je 25 nových obrázků, které si můžete prohlédnout na této stránce.

Star Trek - Nintendo: Mini Classics
25.10.2002 18:18
Přesně takto se jmenuje nejnovější recenze Star Trek hry na stránkách on-line herního magazínu GamePlanet.cz. Jirka Bigas v tomto článku probírá menší StarTrekovou gamesku pro nám všem známou herní platformu (že by?) Game Boy!

Než si zahrajete Starfleet Command 3...
25.10.2002 18:18
Pokud už netrpělivě čekáte na vydání Starfleet Command 3 a nechcete se mezitím pouštět do žádné větší hry, mohu vám nabídnout tři malé legrácky od autorů série Starfleet Command. Jedná se o malé hry sloužící především k prezentaci předchozího dílu Empires at War, ale nic vám nebrání zahrát si je i při čekání na díl třetí. První se jmenuje Tile-Puzzle Game - můžete si vybrat ze tří tématických obrázků, které vám počítač zamíchá a vaším úkolem je složit je na co nejmenší počet tahů. Druhá - Trivia Game - je takový malý testík vašich znalostí a neznalostí série Starfleet Command. Najdete v něm jak otázky lehké, tak i takové, kvůli kterým budete muset hodně zapátrat v paměti. A konečně třetí hra s názvem Space Hunt jsou vlastně "klasické" lodě. Akorát že z 23. století a soupeřícími stranami je Federace a Klingonská říše. Bavte se.

Oficiální homepage Starfleet Command 3 coming soon
22.10.2002 13:37
Na adrese http://gaming.startrek.com/games/sfc3/ konečně zmizela odporná provizorní rádoby stránka ohledně chystaného třetího dílu taktické hry Star Trek: Starfleet Command 3 a nahradil ji tématicky velmi pěkný obrázek s nápisem Web Site Coming Soon. Už bylo na čase, vážně že jo.

Na diskuzním serveru Lopuch se objevil příspěvek od s.s.enterprise, že se má Starfleet Command 3 objevit 5. listopadu, což jsem právě teď ověřil na Amazon.com (kde si hru můžete předobjednat, máte-li zájem). Blíží se to, blíží!

A když už jsme u těch dat vydání, tak opět podle údajů na Amazon.com by měl Elite Force 2 vyjít 25. února 2003.

Nové screenshoty Starfleet Command 3
19.10.2002 20:13
Nejdříve kde nic tu nic a najednou se musí objevit hromada nových materiálů k chystaným hrám. Mezi nejnovější pak patří čtyři nové screenshoty ze Star Trek: Starfleet Command 3.

Nové informace a screenshoty Star Trek: Elite Force 2
18.10.2002 21:41
Poslední dobou bylo kolem očekávané 3D akční hry Star Trek: Elite Force 2 poměrně ticho, až to začalo být trochu nepříjemné. Naštěstí pro nás všechny tu mám ale nejnovější zcela nové i upřesňující informace doplněné trojicí zbrusu nových screenshotů. Jak jste si už určitě zvykli, nové informace najdete na konci preview - odteď však již Summary Preview a pouze v češtině. Konečně jsme se dozvěděli jména všech nových ras: Attrexiané, Exomorphové a Idryllové. No jo, vypadá to, že jsou tři....

Přebal DVD boxu pro Starfleet Command 3Nové screenshoty Star Trek: Starfleet Command 3
17.10....2002 23:49
Z hlubin mého pevného disku se mi podařilo vyhrabat pětici screenshotů k chystané vesmírné simulaci Starfleet Command 3, které sice už nebudou patřit mezi nejnovější, ale za shlédnutí bezesporu patří. Vpravo od tohoto textu si rovněž můžete prohlédnout předpokládanou podobu přebalu DVD boxu s originální hrou.

Recenze Star Trek: Voyager Elite Force pro PS 2
17.10.2002 23:49
Dnes se i tady objevuje Jardova recenze 3D akční hry Star Trek: Voyager Elite Force ve verzi pro PlayStation 2, která před pár dny vyšla na stránkách herního on-line magazínu GamePlanet.cz. Tímto chci poděkovat šéfredaktorovi GamePlanetu Jirkovi Bigasovi za souhlas s přetisknutím článku.

Starfleet Command 3 preview na BonusWebu
16.10.2002 19:05
Na herním serveru BonusWeb se objevilo preview připravované taktické hry Star Trek: Starfleet Command 3 od Taldrenu a Activisionu. Pravidelní čtenáři Star Trek Games.CZ v něm sice nenajdou nic nového, pokud jste však o této hře ještě nikdy neslyšeli, dozvíte se na této stránce v kostce vše důležité.

Thanks to Mr. Spock!

Pár nových informací o Elite Force 2
14.10.2002 16:54
Kolem Elite Force 2 je teď docela dost velké ticho, takže musíte vzít zavděk i následujícími krátkými informacemi: Grafici vymodelovali několik prostor na Enterprise-E - mezi ně patří můstek, konferenční sál, pracovna, ošetřovna, strojovna, transportní místnost a několik dalších prostor včetně speciálních místností určených výhradně pro členy Hazard Teamu. A ještě jedna informace: Ruční phaser nepůjde nastavit na omráčení. Toť vše.

Starfleet Command 2 Empires at War BETA patch v2.035
14.10.2002 16:54
Pokud se už nemůžete dočkat vesmírné taktické simulace Star Trek: Starfleet Command 3 a předem trénujete s jejím předchůdcem Starfleet Command 2 Empires at War, mohl by se vám hodit nejnovější patch v2.035. Jedná se sice zatím pouze o betaverzi, ale třeba i ta najde svoje využití a pomůže vám odstranit některé chybky, které zůstaly po předchozí opravě. Nutno ovšem podotknout, že betaverze patche nemusí vždy fungovat přesně podle plánu, takže použijte pouze na své vlastní nebezpečí. Téměř 22,5 MB velký soubor si můžete stáhnout přímo ze Star Trek Games.CZ. Nabídka je ovšem časově omezena.

Preview/recenze Star Trek: Voyager Elite Force na PS2
9.10.2002 10:54
Klukům z GamePlanet.cz se dostala do rukou 3D akční hra Star Trek: Voyager Elite Force ve verzi pro herní konzoli PlayStation 2, takže si tady konečně můžete přečíst takový mix preview a recenze od Jardy Kováře.

Reportáž: Star Trek hry na Pilsconu
9.10.2002 10:53
Jak jsem avizoval v pátek, mohli jste se při návštěvě víkendového Pilsconu 2002 zastavit na přednášce týkající se počítačových her ze světa Star Treku. Čirou náhodou jsem na celé akci nechyběl, takže si na této stránce můžete přečíst krátkou reportáž o tom, jak herní přednáška vypadala.

Star Trek hry na Pilsconu
4.10.2002 13:55
O následujícím víkendu se v Plzni uskuteční setkání fanoušků Star Treku. Pro hráče je jistě dobrou zprávou, že PVH Danny a Jean-Luc si přichystali přednášku, ve které nás provedou počítačovými hrami ze světa Star Treku. Pokud tedy na Pilscon míříte, nenechte si ji rozhodně ujít.