Star Trek: Bridge Commander videa - jak je to vlastně s nimi?
19.12.2001 23:05
Ne, nečekejte nějaké šokující odhalení. Jen jsem udělal konečně pořádek ve Video Download sekci, a i mě samotného překvapilo, co jsem zjistil. Bližší informace pro downloadovací maniaky čehokoliv z Bridge Commandera zde.

Star Trek: Bridge Commander - ukázka z intra
19.12.2001 21:06
Přes Download sekci Bridge Commander Czech Fan Site si můžete stáhnout třicetimegovou němou ukázku z intra Bridge Commandera. Je to na pohled velmi zdařilý sestřih, takže kdo můžete, neváhejte a stahujte.

Podle neověřených (nicméně věrohodných) informací z TrekDnesu se do prodeje z-ničeho-nic dostala Star Trek: Armada 2! Jelikož z Bohemia Interactivu jsem nedostal ani ň odpovědi, tak tu plácnu, že se snad i prodává s českým manuálem. To jsou mi věci...

Tak zpět...
18.12.2001 11:02
Právě jsem shlédnul Trailer 3 k Bridge Commanderovi a zjistil jsem, že až na malé G (Gamespot ne Gambrinus) v pravém dolním růžku to je klasický Final Trailer. Chybička se vloudí...

Nové screenshoty Star Trek: Bridge Commander
18.12.2001 11:01
Na Bridge Commander Czech Fan Site se Vám nabízí čtyři nové Screenshots of the Week, sedm klasických screenshotů z Bridge Commander túry po amerických časopisech a nějaké to video. Podle oficiálních informací z Activisionu je Star Trek: Bridge Commander skutečně plánován na březen. Datum vydání v ČR zatím neznám.

Informace o Star Trek: Bridge Commander
10.12.2001 23:59
Na Bridge Commander Czech Fan Site si můžete prohlédnout návrh krabice k této hře. Dále se dozvíte, že vydání Bridge Commandera je opět posunuto a to (neoficiálně) buď a) na přelom ledna a února příštího roku nebo b) na 12.3.2002. Vyberte si podle libosti. Navíc si z tamější Download sekce můžete stáhnout oficiální trailer.

BonusWeb už zveřejnil svoji recenzi real-time strategie Star Trek: Armada 2. Jak podle nich pokračování jedné z nejúspěšnějších Star Trek her dopadlo, si můžete přečíst zde.

Nové screenshoty Star Trek: Bridge Commander a Star Trek: Armada 2 DEMO!
3.12.2001 23:15
Na Bridge Commander Czech Fan Site na Vás čeká šest nových screenshotů z tohoto vesmírného simulátoru, ke kterému jsem - jak jste si jistě všimli - rozjel takovou malou reklamní kampaň.

Ondra Stehlík mě dnes upozornil na to, že vyšla hratelná demoverze real-timové Star Trek: Armada 2 (to bude něco pro Jerryho, že?). Ohlasy na "dvojku" jsou zatím, řekl bych, mírně řečeno střízlivé, takže si rozhodně nenechte ujít recenze!