PC verze Star Trek: Legacy v ČR
30.11.2006 15:42
Podle informací od společností Playman, Cenega a CD Projekt se u nás žádná z těchto tří firem momentálně nechystá distribuovat PC verzi Star Trek: Legacy. Proto jsme se domluvili s internetovým obchodem (X)zone, který k nám tuto hru v prosinci doveze ze zahraničí za cenu Kč 1399,-. Pokud si nechcete nechat Legacy ujít, můžete si ji předobjednat už dnes.

Startrekové hry v Evropě
25.11.2006 11:31
Z nového evropského konzolového release listu Ubisoftu vyplývá, že Star Trek: Encounters pro PlayStation 2 a Star Trek: Tactical Assault pro PSP bychom se v Evropě měli dočkat posledního listopadového dne, Star Trek: Legacy pro Xbox 360 dorazí 14. prosince a přesně o týden později doplní konzovou sbírku DS verze Tactical Assault. Kdy se v Evropě a potažmo u nás objeví PC verze Legacy, to zatím nevíme a první série dotazů u českých distributorů skončila neúspěšně. Čekání si však můžete zkrátit trojicí nových videí - rozhovorem s Ianem Davisem, záznamem z hraní Skirmishe a kompletním záznamem z hraní jedné mise Legacy.

Rozhovor s Williamem Shatnerem
19.11.2006 17:01
Dnes si můžete přečíst silně nekonvenční rozhovor s Williamem Shatnerem, který v nových hrách od Bethesdy namluvil postavu kapitána Kirka.

Tapeta k Legacy
8.11.2006 8:12
Bethesda připravila pro fanoušky blížící se hybridní akce Star Trek: Legacy novou tapetu na pracovní plochu a to hned ve čtyřech rozlišeních. Stáhnout si ji můžete přímo od nás. A pro vaši informaci ještě doplníme, že akční vesmírná střílečka Star Trek: Encounters momentálně dosahuje průměrného hodnocení 59,4%, jak vyplývá ze statistiky na Game Rankings.