Dělá si z nás Hazard Team srandu?
23.11.2004 19:22
Už je tomu velmi dávno, co jsme tu naposledy informovali o činnosti vývojářů z Hazard Teamu. Vždyť i jejich domovská stránka nebyla už několik měsíců aktualizována a my pořádně nevěděli, co bude s ohlášenými projekty. Teď se však situace změnila a vy si rozhodně nenechte ujít krátký článek přinášející ty nejžhavější informace.

Download Final War 2 & Fereng Trader
21.11.2004 11:02
Dnes si můžete přímo od nás stáhnout finální verzi taktické vesmírné akce Star Trek: Final War 2 od Racoon Software a taktéž první vydanou hru Teserakt Teamu - obchodní simulaci Star Trek: Fereng Trader. Pokud jste v poslední době nenavštívili domovskou stránku Teserakt Teamu, určitě neváhejte a zajděte se podívat na několik ukázkových obrázků, na kterých můžete spatřit práci nového grafika týmu. Poté, co pod dojmem Ravenhorstova obrázku většina lidí hlasovala pro textovou verzi chystané adventury Altpres, se po shlédnutí nových obrázků situace obrátila. Změna v grafice by se podle informací měla projevit i při přípravě akční vesmírné střílečky Shooter.

Aktualizace sekce odkazů
19.11.2004 23:42
Jirka se rozhodl provést aktualizaci sekce odkazů a sám se divil, jak rychle se v dnešní době ztrácí jednotlivé stránky z Internetu. V nové podobě tak chybí řada starších odkazů, přibylo však několik zbrusu nových, takže se seznam nijak neztenčil.

V poslední době jsme museli čelit několika menším či větším potížím, jako bylo například poškození webového disku a dočasná ztráta všech dat nebo opakované útoky neznámého hackera. Celá lapálie nakonec skončila několika krátkými výpadky a za hlavní oběť můžeme nepochybně označit naše diskuzní fórum, které je stále mimo provoz. Až dá Jirkovi jeho nová přítelkyně vydechnout, zcela jistě ho zase zprovozní...

Screenshoty Star Trek: Voyager - Nebula 2
18.11.2004 21:12
Jak jistě dobře víte z předchozí novinky, Nebula 2 pro Voyager Elite Force je dokončena, a proto dnes do naší místní sekce screenshotů přidáme téměř čtyři desítky obrázků z tohoto rozšíření, které jste postupně mohli nacházet na domovské stránce DoomMapu.

Star Trek: Voyager - Nebula 2 dokončena
16.11.2004 21:31
Martin Miřejovský dokončil po mnohaměsíční práci své rozšíření pro 3D akční hru Star Trek: Voyager Elite Force s názvem Nebula 2. Celkem devět nových map se odehrává v době, kdy se hvězdná loď Voyager vrací do domovského kvadrantu. Cestou se setkává s borgskou krychlí a dochází tak k dalšímu ze střetnutí mezi nesmiřitelnými nepřáteli. Další informace a samotné rozšíření o velikosti 16,9 MB si můžete stáhnout z domovské stránky projektu.

Screenshoty Final War 2 & Nebula 2
8.11.2004 21:30
Protože akční vesmírná střílečka Star Trek: Final War 2 od Racoon Software je už nějaký ten pátek vypuštěna mezi hráčskou veřejnost, nic nám nebrání, abychom naši místní galerii obohatili o padesátku screenshotů, které původně lákaly natěšené hráče na domovskou stránku této hry. Pokud je mezi našimi čtenáři někdo, kdo je touto výbornou hrou stále nedotčen, má nejvyšší čas začít se s ní seznamovat právě teď.

Martin Miřejovský přidal do galerie svého rozšíření Nebula 2 pro 3D akční střílečku Star Trek: Voyager Elite Force poslední screenshot, což by jinými slovy mělo znamenat, že vydání je skutečně za nejbližším rohem.

Červené poplachy pro Bridge Commander
4.11.2004 20:14
Autor chystané akční vesmírné střílečky Star Trek: Space War David Ruml připravil pro fanoušky vesmírného simulátoru Star Trek: Bridge Commander novou sadu zvuků při vyhlášení červeného poplachu. Toto rozšíření si můžete stáhnout z Davidovy domovské stránky, předem si však rovněž musíte sehnat potřebné modely můstků. Příslušné odkazy najdete samozřejmě v přiloženém souboru readme.txt.