Několik nových obrázků ze Star Trek Online
27.1.2009 19:45
V posledních dnech se na internetu objevilo několik obrázků vztahujících se k chystanému MMORPG Star Trek Online a i v naší galerii si teď můžete prohlédnout vlajkovou loď Spojené federace planet NX-91001 a trojici nových screenshotů.

Star Trek Games.CZ Podcast 01
15.1.2009 22:09
To takhle jednou přišel Jirka do redakce a povídá: "Co kdybychom zkusili natočit náš vlastní podcast o startrekových hrách?" Slovo dalo slovo a vy si dnes můžete stáhnout první díl našeho nepravidelného povídání a přemítání o hrách inspirovaných Star Trekem. Tento typ pořadu nám přijde jako vhodný způsob, kterak probrat témata, k nimž bychom se jinak z nejrůznějších důvodů nedostali, takže stahujte, poslouchejte a určitě nám dejte vědět, co si o tomto pokusu myslíte - ať už prostřednictvím e-mailu nebo na našem diskuzním fóru.

Dva nové screenshoty ze Star Trek Online a rozhovor s Alem Riverou
12.1.2009 21:54
Cryptic vypustil do světa dvojici nových oficiálních screenshotů z chystaného MMORPG Star Trek Online, z nichž jeden zachycuje blíže neurčený interiér a na druhém můžeme naopak nahlédnout do hlubokého vesmíru. Kromě toho si také můžete přečíst rozhovor s hlavním návrhářem Star Trek Online Alem Riverou.

Nové screenshoty ze Star Trek Online a první díl "Day as a Dev"
1.1.2009 18:52
Do naší galerie jsme přidali celkem třináct nových obrázků z chystaného MMORPG Star Trek Online, s nimiž nejen navštívíme nové světy, ale podíváme se také do vesmíru a na to, co zhruba máme očekávat od možnosti upravovat si loď podle svého vkusu. A pokud chcete nahlédnout pod pokličku vývojářům z Cryptic Studios, podívejte se na jejich první podcast z cyklu "Day as a Dev", který pojednává o produkčním oddělení této společnosti.