Star Trek: The Neutral Zone 2 Alpha 2.4
6.5.2005 7:44
Krešo vydal další alfa verzi své akční vesmírné střílečky Star Trek: The Neutral Zone 2. Mezi novinky patří nový systém chatování a obměněná správa energie. Pokud stále hrajete první díl The Neutral Zone, můžete si přímo z hlavní stránky stáhnout novou verzi Shiftyho modifikace, o které vám však nic bližšího říct nemohu.

David Ruml provedl menší aktualizaci domovské stránky akční vesmírné střílečky Star Trek: Space War, kde si můžete prohlédnout dva obrázky z nové betaverze, jejíž vypuštění k veřejnému testování je slíbeno na polovinu července.

Seznam přístupových hesel do arkády Star Špek: Z dobrodružství poručíka Tvrdka jsem přesunul do sekce Návodů, kam také patří.

Včera v odpoledních hodinách zavítal na Star Trek Games.CZ 100 000. návštěvník. Tak dlouho jsme přemýšleli, jak tento milník oslavit, až jsme na nic nepřišli. Přesto věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Martin Šimek v diskuzi na Lapiduchu mudroval, kolikrát za sebou se mu povede udržet ve zdejších aktualizacích zmínku o své hře. Smůla, Uni, tentokrát tu o Final War 2 nepadlo ani slovo!

Recenze a download Star Špek: Z dobrodružství poručíka Tvrdka
1.5.2005 14:55
Docela nedávno vyšla další hra Kubi Softu ze série Star Špek, která nás seznamuje s poručíkem Tvrdkem a jeho akčními dobrodružstvími. Jak si nejnovější hra ze staršpekového vesmíru vede, se dozvíte v naší recenzi. Poměrně buclatější instalační soubor, než jsme byli u Kubi Softu zvyklí, si poté můžete stáhnout v místní sekci downloadů.

Racoon Software vydal balík nových misí pro svou akčně-taktickou vesmírnou střílečku Star Trek: Final War 2. Pokud si myslíte, že jste vážně dobří, dokažte to!