Recenze Star Trek: Legacy
29.4.2007 19:00
Dnes se ještě jednou ohlédneme za hybridní vesmírnou akcí Star Trek: Legacy a to v recenzi Michaela Sterna, přejaté z papírového Doupěte. A když už jsme u Legacy, je nutné vás upozornit na vydání demoverze k očekávané modifikaci "Ultimate Universe Mod", která do hry přináší řadu nových prvků. Kromě jiného zvyšuje počet hráčů v multiplayeru, přidává více než sedm desítek nových map, lepší a dramatičtější exploze, spoustu nových lodí ze všech období i několik futuristických modelů nebo historické mise jako třeba Khanův hněv, Kostky jsou vrženy, Případ Enterprise a První kontakt.

Do našeho elektronického obchodu jsme také přidali dvě nové položky - Star Trek: The Birds of Prey a Star Trek: The Cold Enemy - určené pro mobilní telefony.

Aktualizace e-shopu
20.4.2007 14:35
Po dlouhé době jsme aktualizovali nabídku v našem elektronickém obchodě, jehož prostřednictvím získáte přehled o aktuální startrekové herní nabídce hned u několika prodejců.

Domovská stránka pro Star Trek: Hidden Evil
14.4.2007 13:35
Po velkém úspěchu našeho oživení původních domovských stránek 3D FPS Klingon Honor Guard (vy jste se k tomu sice nijak nevyjádřili, ale nám v redakci se to líbilo) jsme se rozhodli přivést k životu další zapomenutou oficiální domovskou stránku, tentokráte pro akční adventuru Star Trek: Hidden Evil.

Rozhovor s Mikem Gummeltem a Jonem Zukem o Star Trek: Voyager Elite Force
9.4.2007 17:12
Dnes si můžete přečíst zajímavý rozhovor s Mikem Gummeltem a Jonem Zukem z Raven Software o tom, jak vznikaly filmové scény pro 3D akční FPS Star Trek: Voyager Elite Force.

Další konzoloviny - tentokráte o kompatibilitě PlayStationu 3
4.4.2007 7:28
Není to tak dlouho, co jsme se na těchto stránkách věnovali poměrně výjimečnému tématu kompatibility nastupující generace konzolí se systémy staršími. Konkrétně jsme většinu pozornosti zacílili na spornou funkčnost xboxových her první generace na Xboxu 360. S tehdy platným vědomím hardwarové kompatibility PS2 a PS3 jsme téměř pominuli otázku tohoto problému u konkurence. S PlayStationem 3 se zdálo být vše v nejlepším pořádku. Nyní je ale vše docela jinak. (mr.spock)