Nášup screenshotů z Legacy a Tactical Assault
26.4.2006 8:37
Bethesda Softworks, nový majitel startrekové herní licence a vydavatel připravovaných her Star Trek: Tactical Assault a Star Trek: Legacy, zprovoznila oficiální domovské stránky věnované svým startrekovým hrám (zatím tedy pouze těmto dvěma). Kromě základních informací a odkazů na různé články při této příležitosti uvolnila i nemálo nových screenshotů z obou her. Zatímco obrázky z konzolové Tactical Assault poctivě rozdělujeme na verzi pro Nintendo DS a Sony PSP, u obrázků z Legacy podle nás nemá valný smysl rozlišovat mezi verzí pro PC a Xbox 360.

Screenshoty ze Star Trek: Legacy
18.4.2006 20:06
Včera se na internetu objevila pětice nových screenshotů ze Star Trek: Legacy, které si můžete prohlédnout v naší galerii. Obrázky to jsou sice pěkné, ale nic důležitého a nového nám o hře neřeknou.

Rozhovor s Ianem Davisem
16.4.2006 19:40
Výtvarného ředitele Mad Doc Software Iana Davise se pořád někdo ptá na chystanou taktickou hru Star Trek: Legacy. Dnes si můžete přečíst další z mnoha rozhovorů, který jsme navíc obohatili o jeden menší obrázek z této hry. Na internetu se rovněž spekuluje o možném datu vydání Legacy. Jak jistě víte, z počátku se hovořilo o září, momentálně to spíš vypadá na začátek října. Nechme se překvapit.

Recenze a download Star Špek: Sputnik- Komandér Špekotej opět v nesnázích - Nedokončená práce
8.4.2006 8:12
Během loňského roku nám KubiSoft poněkud utekl se svou produkcí staršpekových her. My ho však dnes doženeme recenzí datadisku Nedokončená práce, který si pochopitelně můžete stáhnout i přímo od nás.

A abych nezapomněl: Na původní adrese thetafleet.org už nějakou dobu běží nepřímé pokračování tohoto českého online RPG s výmluvným názvem Theta Fleet 2.