Star Trek: Final War 2 Patch v1.1
19.4.2005 17:24
Před necelou půlhodinou vydal Racoon Software patch v1.1 k taktické akční střílečce Star Trek: Final War 2, který opravuje několik menších chybek. Společně s ním vychází i anglická verze hry, v níž byl přeložen manuál a některé texty.

UPDATE: Pokud máte potíže s downloadem z domovské stránky Final War 2, můžete použít lokální mirror.

Další novinky
19.4.2005 7:26
Na Star Trek Gaming Universe si můžete přečíst dva nové rozhovory. Prvním z nich je interview s Ericem C. Reuterem, pojednávající o chystané modifikaci Convergence pro Star Trek: Deep Space Nine The Fallen. V druhém rozhovoru je zpovídán Martin Šimek z Racoon Software. Rozhovor se točí především kolem Star Trek: Final War 2, ale v závěru se odehrává i v obecnější rovině.

Ravenhorst aktualizoval domovskou stránku Teserakt Teamu, kde na vás čeká nový screenshot s téměř finální verzí uživatelského rozhraní.

Něco novinek
14.4.2005 19:42
Na stránkách Star Trek Gamers se poměrně daří novému freewarovému oddělení, v němž můžete kromě jiných najít i vlastní sekce určené Teserakt Teamu a Racoon Software. Na německých STAR TREK GAMES.DE si můžete přečíst původní rozhovor s Radkem Kleinem z Hazard Teamu, jenž je pochopitelně v němčině. No a nesmím zapomenout ani na akční vesmírnou střílečku Star Trek: The Neutral Zone 2. Krešo vydal novou alfa verzi, tentokráte s označením 2.3.3, a další překotné vydávání má naplánováno až do verze 3.2. Kromě toho se právě snaží vytvořit pro svou hru nové logo, jehož momentální podobu nebudu raději komentovat.

Recenze a download FlashTrek
10.4.2005 20:05
Nedávno mě Martin Šimek upozornil na několik zajímavých flashových startrekových her. Dnes se podíváme na první z nich, původní FlashTrek. A protože ho lze hrát, i když nejste právě připojeni k internetu, můžete si ho i okamžitě stáhnout.

České startrekové hry jdou do světa
4.4.2005 8:37
To, že se české startrekové freeware hry hrají i daleko za našimi hranicemi, je nám známo, ale až v posledních dnech se jim začalo dostávat větší pozornosti velkých startrekových herních serverů. Na Star Trek Gaming Universe se před několika dny objevil článek přibližující tvorbu Hazard Teamu, od nichž bychom se podle posledních neověřených informací měli přece jenom dočkat nové verze Star Trek: Revolution. Včera následně přibyl další článek pojednávající o GoGově akční vesmírné střílečce Star Trek: Red Alert. Tím by však seriál o českých startrekových hrách skončit neměl.

Další startreková herní stránka, Star Trek Gamers, otevřela speciální zónu pro vývojáře startrekových freeware her, kde každý z nich získá dostatek prostoru k mezinárodní propagaci svých nových projektů. Pro šíření dobrého jména českých tvůrců to může být jedině dobře.

The Neutral Zone 2 Alpha 2.3.2
1.4.2005 20:04
Krešimir Špes z chorvatských Cateia Games v posledních dnech řádí. Informovat vás o verzi 2.3.1 jsem ani nestihl, takže přeskočíme rovnou k aktuální verzi 2.3.2. Kromě všech prvků známých z předchozích verzí teď můžete warpovat a maskovat své lodě, navíc za zvukového doprovodu. Sám za sebe musím říct, že překotné vydávání jedné verze za druhou nemám právě v lásce, ale na druhou stranu se takto alespoň o hře neustále mluví a hráči mohou sledovat postupující práce na vlastní oči.