První startreková hra pro Nintendo Wii?
25.7.2007 15:54
Na internetu se objevilo několik málo informací o Star Trek: Conquest, první startrekové hře určené pro konzoli Nintendo Wii. Jirka nelenil a vše co je momentálně známo, pro vás sepsal v tomto článku. A pokud chcete vědět, co všechno Mr.Spock vyčetl ze zveřejněného přebalu k této hře, prostudujte si důkladně jeho analýzu.

Z deníčku vývojáře Star Trek Online, záznam první
22.7.2007 19:16
Vývojáři z Perpetual Entertainment se rozhodli zkrátit nám čekání na jejich MMO hru Star Trek Online pravidelným přísunem záznamů ze svého vývojářského deníčku. Dnes si můžete přečíst záznam první pojednávající o tom, jak se vytváří krajina.

Recenze X360 verze Star Trek: Legacy
15.7.2007 11:38
Dnes si můžete přečíst Jirkovu recenzi hybridní vesmírné akce Star Trek: Legacy určené pro herní konzoli Xbox 360. Co se v porovnání s PC verzí povedlo lépe, co hůře, co se nepovedlo vůbec - to vše se dozvíte v tomto textu.

Výcviková simulace Theta Fleet
10.7.2007 8:39
Radek Klein informuje na Lapiduchu hráče startrekových her o chystané výcvikové simulaci v online hře Theta Fleet. Pokud se chcete atraktivní formou dozvědět, co všechno vám Theta Fleet může nabídnout, a uvažujete o tom, že byste se do tohoto online RPG zapojili, máte ideální příležitost, jak začít.