Preview Star Trek: D-A-C
25.3.2009 23:50
U příležitosti právě probíhající Game Developers Conference v americkém San Franciscu došlo i k polo-oficiálnímu odhalení nového titulu Star Trek: D-A-C. Jak je naším zvykem, probrali jsme se záplavou informací, roztřídili je a to podstatné vám i s čtveřicí prvních screenshotů přinášíme v tomto článku.

Theta Fleet - I ty se staň legendou
23.3.2009 22:22
Na dnešní den pro vás Monika „Lanna“ Valterová připravila recenzi českého literárního RPG Star Trek: Theta Fleet, takže pokud vás tato on-line hra doposud míjela a rádi byste si o ní rozšířili povědomí, neváhejte a začtěte se do tohoto článku.

Rozhovor s Craigem Zinkievichem o Star Trek Online
18.3.2009 22:04
Pokud se pídíte po sebemenší nové informaci související s chystaným MMORPG Star Trek Online, přečtěte si nový rozhovor s výkonným producentem Craigem Zinkievichem z Cryptic Studios.

Star Trek: D-A-CStar Trek: D-A-C? - Analýzu, pane Spocku...
14.3.2009 11:59
„This is it,“ kázal před pár dny pobledlý Král popu, když oznámil, že se vrací na koncertní pódium. „This is it,“ věřím já při pohledu na propagační materiál, který bude součástí chystané první sezóny originální série na discích Blu-ray. Ten totiž vedle dalšího ve Státech oblíbeného DVD kvízu z řady Scene It? láká i na něco jménem Star Trek: D-A-C. A jak začali všichni fanoušci startrekových her věřit, tím něčím by mohl být i námi několikrát vzpomínaný oficiální titul, který by doprovodil do kin mířící jedenáctý film. Jistého je jen pomálu. Z plakátku jasně vyplývá, že půjde o hru. A vyjde v květnu. Mnoho dalších indicií, které by prozrazovaly, na co se vlastně můžeme těšit, však skromný propagační materiál neskýtá. Pokud si ale dáme trochu práce, lze si s pomocí několika stop trochu zaspekulovat, jako jsme to udělali už dříve v případě tehdy ještě oficiálně neoznámeného titulu Star Trek: Conquest. (mr.spock)

A když už jsme u těch spekulací, tak se ještě pozastavme u informace, kterou jsme odhalili na webu herního řetězce GameStop a která se týká MMO titulu Star Trek Online. GameStop totiž nabízí možnost předobjednat si tuto hru s tím, že těm, kteří tak učiní, začne hru rozesílat 26. ledna 2010. Tuší snad již GameStop, že Cryptic Studios nestihnou hru dokončit letos?

Pět nových screenshotů ze Star Trek Online
5.3.2009 22:42
V galerii si můžete prohlédnout pět zbrusu nových obrázků z připravovaného MMORPG Star Trek Online, na kterých si - jak už se stalo zvykem - najde to své každý, kdo se o tuto hru zajímá.