Preview StarCraft to Star Trek Total Conversion
25.3.2007 15:27
Neustále mě překvapuje, co všechno dokážu na disku nebo na starých cédéčkách vyhrabat. Kupříkladu před několika dny jsem narazil na bezmála sedm let starý článek o totální konverzi real-time strategie StarCraft do vesmíru Star Treku. Tato konverze nebyla nakonec nikdy dokončena, vy si však dnes můžete přečíst upravený a rozšířený původní článek z roku 2000 (který mimochodem vznikl dřív, než byl spuštěn tento server).

Pokud se těšíte na MMORPG Star Trek Online, můžete si poslechnout první podcast věnovaný speciálně této hře.

Recenze javových her
21.3.2007 9:17
Dostala se nám do rukou hned trojice startrekových javových her určených pro mobilní telefony. V dnešní recenzi se dozvíte, co si o The Cold Enemy, The Birds of Prey a Nemesis myslíme.

Pár nových artworků k Star Trek Online
15.3.2007 7:57
Před několika dny se na internetu objevila čtveřice nových koncepčních obrázků k připravované MMO hře Star Trek Online. Prohlédnout si je můžete v naší galerii.

Xbox 360 drobty ze Star Trek: Legacy - demo a doplňky
8.3.2007 10:33
Ačkoli původně netrpělivě očekávaný titul Star Trek: Legacy nakonec nijak velkou díru do světa neudělal, na Xboxu 360 se mu přeci jen vedlo o poznání lépe než-li na platformě PC. Zájem o tuto hru se Bethesda (vydavatel) pokouší opakovaně rozdmýchávat nejrůznějšími akcemi a doplňky, které by měly pomoci živit alespoň byť minimální plamínek úspěchu. Úplně naposledy tak zcela neočekávaně a bez předchozího varování (resp. zcela naopak oproti původním plánům) vývojáři z Mad Docu vrhli na Xbox Live Marketplace volně stažitelnou demoverzi hry. 1,03 GB velké demo je k dispozici od úterka.

Jen pro úplnost se sluší uvést, že již od prosince lze na témže místě naleznout i X360 grafické skiny/témata pro dashboard (tzv. themes) a hráčské ikonky (tzv. Gamer Pictures) s motivy ze Star Trek: Legacy. Obrázky jsou dostupné ve čtyřech tématických balíčcích po 100 bodech (místní platidlo) za každý. Každé z trojice témat vás pak přijde na rovných 150 bodů. (mr.spock)

Návod na A Final Unity
4.3.2007 16:23
Dnes nadešel onen den, kdy jsme podle všeho vysáli Level až do posledního znaku. Na nějakou dobu posledním článkem převzatým z tohoto časopisu je tak návod na adventuru Star Trek: The Next Generation A Final Unity, jehož autorem je Ondřej Průša.

Při toulání internetem jsem také narazil na novou českou online hru s názvem Browneyer. Pokud byste měli zájem, můžete toto textové RPG pojednávající o dobrodružstvích Makistů prozkoumat.