Fotogalerie Star Trek Games.CZ Battlefest S.05

Fotografie dodali Thereza a Mr.Spock, autorem doprovodných komentářů je Kovi.

V literárním doupěti s Doupětem. Tohle je Kovi. Tohle je Kovi s Therezou. Až se dozvím, že nás kluci přejeli, tak mě ten smích přejde. Mr.Spock, věčně se usmívající. Maeho zlobí Průzkumník.
Stále se nalézáme ve fázi příprav. A toto je již zápas v Armadě. Tady něco nepěkně bouchlo. Mrazíkovi se virtuální násilí očividně zamlouvá. Mr.Spock, věčně se usmívající (z jiného úhlu). Kovi a Dave něco usilovně paří.
Zmiňovaný Counter Strike: Source. Maeho siesta. Maeho siesta, část druhá. Mae demonstruje svůj vřelý vztah k objektivům. Kovi pozdě v noci není ve formě. Snad to zlepší kapka ochucené vody.
Diskuze a taktická porada v jednom. Detailní záběr Therezy. Z obrázku nepoznáte, jak se Fleet Operations 2 škube. Mae čte něco Thereze přes rameno. Koviho pózování na požádání. Spock chycen při chvilce zamyšlení.
Za chvíli bychom měli vyrazit do herny... Co vy na to? Čekáme na zastávce. A teď jsme naštvaní, že nás tu kluci nechali trčet. Tak se aspoň všichni tři vyfotíme. Někteří na zastávce hluboce přemýšleli.
Že jo, Marku? Jistě, lásko. Není pravda, že by se Kovi díval tam, co vás napadá. Ve chvíli volna se hojně debatovalo na fórech. Potemnělá eSportsArena na Palmovce. Než jsme to rozjeli, snažili jsme se pár cizinců naučit česky. Toto bude pravděpodobně záběr na Koviho počítač a Davův bordel.
Kovi na inspekční obhlídce. Až na fotografujícího Spocka a vlevo sedícího Snipera jsme tu všichni. Hledej, šmudlo. Spockův nový image sňatkového podvodníka. Praha v noci. Praha v noci s příměsí Spocka.
Hemžení federálních Sovereignů. Zde se nelítostného souboje v Elite Force 2 účastní Dave s Kovim. Tohle je pro změnu hemžení federálních Sovereignů a Steamrunnerů. Karasman se právě Kovimu v SMSce přiznal, že se pěkně vožral. Sniper s Mrazíkem a lítý boj v Elite Force 2. Jistě všichni poznáváte... Semtex.