Několik nových informací
18.12.2006 12:06
Korax sepsal zajímavý článek o tom, jak vzniká neoficiální český dabing pro vesmírný simulátor Star Trek: Bridge Commander.

Internetem proběhla zpráva mírně se dotýkající chystaného MMORPG Star Trek Online. Firma Perpetual Entertainment odložila vydání souběžně vyvíjeného MMORPG Gods & Heroes: Rome Rising a zároveň propustila několik svých zaměstnanců, údajně včetně lidí pracujících na Star Trek Online. Podle Chrise McKibbina, prezidenta a spoluzakladatele Perpetualu, však není Star Trek Online nijak ohrožena, protože odešli pouze ti zaměstnanci, kteří pracovali na Gods & Heroes a svou práci již dokončili.

Ještě se podívejme, jak si v recenzích vedou nové startrekové hry. Podle serveru Game Rankings momentálně dosahuje DS verze Tactical Assault průměrného hodnocení 62%, verze pro PSP obdobného průměru 66,1% a Encounters pro PS2 o něco horšího hodnocení 59,9%. Nejlépe si zatím vede Xbox 360 verze Legacy s průměrem 78,8% a naopak nejhůře PC verze této hry s nelichotivými 53,7%. Mimochodem, PC verze Legacy je už v (X)zone na skladě a ti, kteří si ji předobjednali, ji mohou čekat každým dnem. Konečně se budeme moci na vlastní oči přesvědčit, co je na prvních negativních zvěstech pravdy.

Patch 1.1 pro Star Trek: Legacy
8.12.2006 8:50
Bethesda vydala první patch pro Star Trek: Legacy, řešící potíže s připojováním k online hře více hráčů.

Jako alternativní řešení k nákupu originální hry v běžném obchodě máte možnost stáhnout si Legacy legálně z Direct2Drive za 39.95$.

Star Trek: Legacy míří do obchodů
6.12.2006 8:05
Bethesda všem natěšeným fanouškům oznámila, že PC verze hybridní vesmírné akce Star Trek: Legacy zamířila v USA do obchodů, verze pro Xbox 360 by ji měla následovat příští týden. Ubisoft hodlá vydat Legacy v Evropě 7. prosince, ale zahraniční obchody se zatím rozcházejí v tom, kdy k tomu skutečně dojde. Podle některých by to mohlo být až 22.12., ale to je snad až příliš pesimistické. Legacy se každopádně blíží a my můžeme jenom doufat, že nebude plná chyb, protože u her, které "to stihnou" na předvánoční trh, se to občas stává.