MISE HAZARD TEAMU

Akademie Hvězdné flotily
Akademie Hvězdné flotily byla založena v roce 2161 v San Franciscu, stát Kalifornie, a v jejím učitelském sboru najdete ty nejlepší taktiky a profesory, které galaxie může nabídnout.

Attrexianská vesmírná stanice
Attrexianská vesmírná stanice nacházející se poblíž okraje federálního prostoru je malým výrobním zařízením, které provozuje málo známá rasa.

Planeta Aldor III
Planeta Aldor III je středně malou bažinatou planetou nacházející se v attrexianském prostoru. Její bahnitá půda je domovem mnoha smrtícím živočišným druhům.

Borgská Koule
I když není tak velká jako borgská Krychle, je borgská Koule schopna pojmout posádku o jedenácti tisících vojácích a je tedy považována za hrozbu jakékoliv lodi, kterou potká.

U.S.S. Dallas
U.S.S. Dallas je plavidlem třídy Excelsior přiděleným k hlídání podél Neutrální zóny. Je považován za jednoho z dříčů v loďstvu Hvězdné flotily.

Hvězdná základna žoldáků
Bývalá vojenská stanice Klingonské říše byla po Khitomerské smlouvě vyřazena z provozu a je nyní pod velením bývalého klingonského velitele.

Romulanská stanice
Tato ledem pokrytá planeta je domovem malé ale odolné romulanské stanice na hranicích Neutrální zóny Federace a Romulanského impéria.

Attrexianská kolonie
Jako mnoho ostatních attrexianských důlních kolonií je i tato umístěna v extrémně nehostinném světě.

Starověké rozvaliny
Na skalnaté planetě třídy M uvnitř attrexianského prostoru vypovídají tyto rozvaliny o zašlé slávě cizí rasy.

U.S.S. Enterprise
U.S.S. Enterprise-E, plavidlo třídy Sovereign, se zapojila do několika velkých konfliktů po celé galaxii.

Planeta Tolochon II
Se svými vulkanickými erupcemi a tekoucí lávou je Tolochon II planetou, která je extrémně nevlídná ke všem formám života.

Martin Kovář,
Star Trek Games.CZ
Přidáno: 18.4.2003

Seznam všech článků týkajících se hry Star Trek: Elite Force 2 najdete zde.